Garsusis Keanu Reeves milijonams žmonių yra puikiai pažįstamas iš įvairių kino filmų. Daugelis dar ir dabar pamena ne vieną garsią juostą. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad žvaigždės mums neretai patiekia įvairių staigmenų, viena iš jų – galimybė juos pamatyti visiškai kitokiame, naujame amplua.

Tad, kuo jis mus nustebins? Pastaruoju metu vis garsiau ir garsiau kalbama, kad Keanu bus galima išvysti ir kompiuteriniame žaidime „Cyberpunk 2077“. Šį žaidimą, kaip ir garsųjį „The Witcher“, sukūrė „CD Projekt Red“. Taigi, pabandykime išsiaiškinti, ką ši garsi asmenybė veiks kompiuterinių žaidimų erdvėje.

Pasirodo, naujajame žaidime „Cyberpunk 2077“, kurį, beje, dar tik planuojama išleisti 2020 metų pavasarį, Keanu Reeves bus paskirtas Johnny Silverhand vaidmuo. Verta pastebėti, kad būtent šis personažas bus pagrindinis šiame žaidime, taigi, belieka tik daryti išvadą, kad Keanu Reeves matysime daugelyje scenų.

Verta pastebėti ir tai, kad personažas Johny Silverhand turės ne tik Keanu Reeves balsą, bet ir atkartos visus jo kūno judesius. Taigi, belieka tik pridurti, kad tai yra puiki naujiena – matysime iš tiesų aukšto lygio vaidybą, kadangi būtent šis aktorius garsėja, kaip vienas kokybiškiausiai atliekančių savo darbą bei galinčių užtikrinti geriausią rezultatą. O tiems, kurie jau dabar nekantrauja bent akies krašteliu pamatyti, kaip šis garsus aktorius atrodo naujajame vaidmenyje, verta priminti, kad tokia galimybė iš tiesų egzistuoja. Kadangi jau dabar galima peržiūrėti žaidimo anonsą, kuriame Keenu Reeves įkūnytas personažas Johny Silverhand sako pakankamai intriguojančią frazę – „Wake the f**k up, Samurai, we have a city to burn“.


O pabaigai, šio žaidimo kūrimas truko tikrai ne vienerius metus, o tiksli jo pasirodymo data yra 2020 04 16. Taigi, jo dar šiek tiek teks palaukti, bet jau dabar galima pamatyti intriguojantį anonsą. Žaidimas bus skirtas PC, Xbox one bei PS 4.