Gal dėl pernelyg mažo Vilniaus etapo dalyvių aktyvumo, o gal tiesiog norėdami naujovių, Impress nusprendė visoms komandoms, dalyvausiančioms Kauno ESWC atrankoje, pasiūlyti galimybę stebėti renginį tikrai patogiai. Taigi komandos apsimokėjusios savo dalyvavimą (120 Lt) iki birželio 11 dieno imtinai ir taip patvirtinusios savo dalyvavimą, galės nemokamai užsisakyti tik joms skirtą minkštasuolį ir patogiai stebėti rungtynių eigą.

O komandos nepajėgios apsimokėti iš anksto, bet vistiek norinčios dalyvauti, galėstai padaryti turnyro dieną atsinešusios 150 LT. Kaip ir Vilniaus etape, visi žaidėjai gaus originalius ESWC marškinėlius ir coca-cola buteliuką. Pirmas 8 vietas užėmusios komandos gaus rėmėjų įsteigtus prizus. Dvi pirmos vietos gauna kelialapį į Palangą, kur liepos 2d. vyks Lietuvos ESWC finalas.

Priminsiu, jog visos komandos renkasi naktiniame klube Zepelinus (Kovo 11 – osios 22) Kaune, 8.00 valandą ryte. Kovas planuojama baigti esant 16 komandų 23 valandą. Taipogi nebus why? ir reset komandų, kurias pamatysime jau Palangoje.