Atrodo, kad šiltas oras ištirpdino ne tik įšalusius upelius, bet ir sustingusį laiką, kuris dabar vėl teka sraunia versme. Visai greitai prabėgo dar viena savaitė, games.lt bendruomenėje vėl virė diskusijos, tad šiandien vėl kalbėsime apie šios savaitės naujienas.

Šįkart pradėsim nuo žaidimų. S0BiesKis savo blog`e įdomiai kalba apie „Fallout 3“ papildymą „Point Lookout“. Jis kalba apie pirmuosius įspūdžius, įžengus į naujas gyvenvietes. Kitame savo įraše jis kalba apie gana naudingą taikymosi sistemą V.A.T.S.

Apie „Grand Theft Auto“ šią savaitę gana įdomiai prakalbo Andriuha. Jis pasakoja apie du šio žaidimo papildymus: „Balad of gay Tony“ ir „Lost and damned“.

„Strategų klube“ šią savaitę pasirodė tema apie „R.U.S.E“ žaidimą. 69rolis69 gana įdomiai jį aprašo ir kviečia diskutuoti bei pasidalinti savo nuomone.

Taip prisiskaičius apie žaidimus ar kartais Jums netyčia nesinori žaisti savo paties kurtą žaidimą? Vienas iš mūsų narių L_Dri3er_ sukūrė temą, kurioje klausia Jūsų patarimo, su kokiomis programomis patogu kurti žaidimus.

„Geležies klube“ gimė diskusija apie nešiojamus kompiuterius. Kviečiame pasireikšti ir išsakyti savo nuomonę apie tai, koks Jūsų manymu yra naudingiausias ir geriausias nešiojamas kompiuteris.

Kas dar mums gali būti svarbu? Na taip, filmai. „Kino klube“, kaip ir kiekvieną savaitę, gana tvarkingai yra surašoma, kokie filmai ir kada juos rodys mūsų televizoriai. Na, kartais sveika pažiopsoti ir į televizorių :]

Ir kaip gi be Jellyfish, jei jau prakalbom apie filmus? Šįkart jo pasirinkimas tikrai įdomus ir… gana senas. 1915-tųjų metų filmas. O diskusijos po jo įrašu taip pat vertos dėmesio. Ar tikrai visi seni filmai šlamštas?

Gana seniai jau matėme naujienų iš „Knygų klubo“. Ten neseniai įsižiebė nauja diskusija jau kiek senesnėje temoje apie Paulo Coelho knygas. Ir vėl vyksta dvikova, verda diskusija, kas yra popsas ir ar verta skaityti tokias knygas. Ką Jūs manote? Ar popsas tikrai tempia žemyn mūsų protus?

Šią savaitę games.lt bendruomenėje pasirodė dar vienas konkursas. Šįkart prizas tikrai stulbinantis – „Mass Effect 2“ žaidimas. Šįkart užduotis tikrai įdomi, garantuojam, kad verta pasiskaityti. Ko Jums reiks? Geros nuotaikos, ironijos ir gero humoro jausmo :]

Taip ir pabaigsim šios savaitės games.lt naujienų apžvalgą, sėkmingos ir turiningos Jums ateinančios darbo savaitės :]