Iš tiesų, turbūt turbūt dabartine sensacija tapo naujas Games.lt Administracijos įrašas. Nežinia, kodėl paskutiniuoju metu tokie įrašai sukelia audras komentarų. O pastarieji tampa daug ilgesni, nei kad pats tekstas blog`e. Tereikia tikėtis, kad diskusija prives prie vieningos nuomonės.

Labai neįprastai prasidėjo apžvalga, tačiau sąžinė kalba ir ragina taikytis jus visus! Va, kokia patriotiška gaida čia pradėjau!

Gal dėl to, kad paskutiniu metu dažnai istoriją krimst tenka, patriotiškumas man asocijuojas su karu. O vienintelis, daugiau ar mažiau, karinis žaidimas, šią savaitę aprašytas, yra Supreme Commander. DBS jau kurį laiką deda tokias kietas apžvalgas, kurias pasiskaityt vien jau iš smalsumo reikia.

Turbūt toks ryškiausias straipsnis šios savaitės, yra Jellyfish apžvalga apie Crumb filmą. Žinoma, permetus akimis tekstą kai kam kilo mintis,kad tai aprašymas apie komiksus, teko apsivilt.Ir šiaip, kaip mūsų lietuvių mokytoja pasakytų – jo blog`ą skaityti verta vien dėl to, kad gali prisirankiot minčių kontekstams!

Nuo pat žaidimo pasirodymo… Pala, suklydau sakinį pradėdama. Jau nuo pat demo versijos pasirodymo, games.lt tinklapyje kas savaitę atsiranda bent po kelias… spėkit, kokio žaidimo apžvalgas? Mafia II! Na, šią savaitę tėra viena, bet vien dėl sportinio intereso įdėt verta.

Kitas žaidimas – Red Dead Redemption. Iš tiesų, kažkur girdėjau, kad tai vyriškiausias metų žaidimas. Mm, paskaitinėt tikrai smagu, bet žaidimą patį – palieku Jums.

Kaip tas žodis lietuviškai? O angliškai rašyt nesinori, vien jau dėl keiksmažodžio jame. Hmm… Protą sukrečiantis filmas? Tebūnie. Bet Masyo tekste vis tiek rasit normaliai pavadintą tą filmų seriją, kuri protą paima ir gerai pakrato.Ink – dar vienas filmas vakarui.

O vakarai dabar žvėriškai trumpi. Kažkodėl atrodo, kad tų mokslų savaičių jau laaabai daug praėjo. Tikiuosi, kad dar labiau jos neprailgs.