Iš tiesų, atrodo, kad labai seniai matėmės! Vasara per greit bėga. Bet už tai šią savaitę buvo velniškai daug įdomių įrašų ir temų,todėl ir vėl teks gailėtis, kad ne visus galiu sukelti.

Viską daryti yra geriausia su muzika, tad pirmiausia pristatau: WOW muzika.

Kelias savaites games.lt buvo kalbama apie „Mafia II“pasirodymą. Iš pradžių nusivilta demo versija,po to… žaidimų vertinimų grandai tedavė po septynis balus šiam žaidimui. Kodėl? Juk GameInformer davė net 9 balus!

Tarp kitko, Mafiją buvo galima laimėti konkurse, o jo nugalėtojas yra paskelbtas Anarqy blog`e! Ir šiandien su nekantrumu laukim dar vieno laimėtojo!

Kol vieni bandė Mafiją, kiti užsiėmė Žvaigždžių Karų žaidimukais.Nemokamas Sony produktas pavadinimu „Clone Wars Adventures“ yra jaunajai kartai, bet įdomu pažiūrėti ir mums.

Ir vis tik jei visai neturėjot laiko ir tik taškėt „StarCraft“, pats laikas savo jėgas išbandyti ir turnyre! Ir būtina paskubėti,kadangi tuoj bus registracijos pabaiga,o prizai – kieti, tad sudalyvauti verta!

O apie greitai bepasirodysiantį žaidimą „Forsaken World“ galit pasiskaityti ir apie jį padiskutuoti tam sukurtoje temoje.

Tiesa, ne visada būtina po tinklapius įvairius bėgiot,kad rastum gerą žaidimą.Kartais tereikia nueiti į labai pamėgtą VeidąKnygę ir ten susirasti pramogą pirštams ir protui.Puikų pavyzdį mums rodo Mek – ir vėl aprašo dar vieną pinigų melžyklą.

Žodis „Requiem“ man visada asocijuojas su filmu „Requiem for a dream“. Pamačius blog`o pavadinimą, akimirką net ir pagalvojau, kad bus aprašytas šis tragiškai gražus filmas. Tačiau užmačiau anime filmuką – „Requiem for a Phantom“. Tad anime ir neseniai praėjusio nowJapan renginio mėgėjams – saldainis nuo Tribute!

Tik anime turi vieną trūkumą – paragavus negali sustoti. Tad kartais geriau ir filmus pažiūrėt.

Filmas,kuris apkrato smegenis: „Tramdomieji“. Net ir aš asmeniškai galiu pasakyt – filmas kietas.

„The Return of the Living Dead“ pavadinimas daug kam girdėtas.Jei ne… Spėkit,kas aprašo šį filmą? Aišku, kad Jellyfish. Juodojo humoro dozė vakarui.
Pabaigai du žaidimai: „Land of Chaos online“ ir „UK Truck Simulator“. Labai nepanašūs, tačiau taško!

Ir… Prieš paskutinė vasaros apžvalga. Kartojau,kiek kartų kartojau,kad peikti tokarščio negalima!