Sveikinam jau su prieš paskutine pavasario savaite! Tikiuosi, kad rasite šitoj apžvalgoj kąnor naudingo.

Šią savaitę „Konsolių klube“ Agnyz užvedė įdomią temą apie pirmąją „Killzone 3“ žaidimo informaciją, o AKA-MySQL blog`e aprašė savo pirmus įspūdžius apie „StartCraft2 “.

Tikiuosi, kad nepamiršote labai jau tokio seno ir visų peikiamo, tačiau kartu ir peržaisto žaidimo? Taip,aš kalbu apie žaidimą, kurio vardas gana dažnai linksniuojamas, ar tai atsiliepiama teigiamai, ar neigiamai. „Runescape“. Tikiuosi, kad pamatę naujai sukurtą klaną,kuris is tik neblogai gyvuoja, nuspręst prisimint jaunystę ir pažiūrėt,kas pasikeitė tame žaidime.

Prakalbus apie lygas, dar viena nauja „NBA 2k10“ lyga susikūrė kurios pavadinimas pasirodė gana viliojantis – „Švyturio lyga“. Laisvų vietų dar yra, tad jei norite – galite prisijungti prie dar vienos žaidžiančių lietuvių komandos.

Games.lt galite rasti ne tik žaidimų apžvalgų. Jei sugalvojote pirkti naują telefoną, mūsų bloger`iai Jums padės! Asahura savo blog`e aprašė naują Nokia 5800 XM – telefonas atrodo tikrai puikiai.

Kol vėl neprakalbom apie žaidimus, įterpsiu ir Jellyfish blog`ą. Šįkart tikrai labai japoniškas – Jums bus papasakota apie Tokiją. Kartą rašęs apie anime, šįkart jis aprašo, jo žodžiais tariant, patį japoniškiausią filmą, tad toliau Jums ieškoti nebereikės, jei ypač prijaučiate šiai kultūrai.

Na ir štai, dabar kalbėsim apie žaidimus! Šįkart leisim pasireikšt ir PSP konsolei – Crunch aprašo 1976-tųjų New York`ą klausantis to meto muzikos ir važinėjantis kuo prabangiausiu tuometiniu automobilius. Skamba tikrai viliojančiai.

Jei Jums pabodo Jūsų turimi žaidimai, pats laikas atsinaujinti. Kas kitas, jei ne Gediminas, aprašys geriausius Steam pasiūlymus bei nuolaidas? Šįkart jis siūlo žilgtelt į jo sudarytą žaidimų sąrašą ir išsirinkti sau patinkantį žaidimą.

Kitokius atnaujinimus galima rasti ir pas Edgax. Jis gavo trumpam jau kiek naudotą, bet gerai atrodantį „Netbook`ą“ ir todėl dalinasi avo įspūdžiais apie jį su Jumis.

Savo nuomonę apie „BattleField Heroes“ reiškia ir Stifis. Jis susiviliojo šiuo žaidimu, todėl dalinasi savo įspūdžiais apie jį.

Pabaigai palikau tris galingiausias apžvalgas. Seniai matytas Andriuha šią savaitę aprašo „Split Second“ žaidimą. Daug trenksmo, dulkių ir kamerų – garantuota, o ko daugiau reikia geram atsipūtimui?

Dar iš Ninja Fighter sulaukėm išankstinės apžvalgos apie „Prince of Persia: Sands of Time“. Va čia tikrai gali būti įdomu pasiskaityti, jei dar nematėte šio įrašo!

Galiausiai, turbūt šios saaitės bombiškiausias blog`o įrašas, kuris buvo vienas iš geriausių, yra apie senai pamirštą, tačiau kažkada labai „valdžiusį“ žaidimą – „Grim Fandango“ . Tai „Lucas Arts“ sukurtas trimatis šederiukas, kuris leidžia mums pabūti meksikietišku akcentu kalbančiu skeletu, kuris yra savotiška Giltinė. Įdomios valandos prie žaidimo garantuotos!

O tam, kad neužbaigtume savaitės apžvalgos taip netikėtai, priminsim apie vis dar besitęsiantį iki šio penktadienio „Facebook“ konkursą.Nejaugi atiduosite „Super Street Fighter IV“ taip lengvai?

Tikimės, kad valingai praleisite likusią savaitę iki vasaros pradžios ir linkime Jums gero laiko, sėkmingų konkursų bei gerų žaidimų!