Šią savaitę games.lt bendruomenės viduje ir išorėjo buvo gana nemažai įvykių, todėl nieko nelaukus pradėkime šios savaitės apžvalgą!

Pirmiausia išduosim paslaptį – games.lt komandoje vėl vyks pasikeitimas. Keli žmonės išeis, tačiau į jų vietą pretenduoja dar keli nariai, kurie stengiasi patekti mūsų komandon.

Ir jei dar neskaitėte, o sulaukėti nepatogumų dėl VIP užsakymo, Artojas savo blog`e paaiškins susidariusią situaciją, tikimės, kad nekils neaiškumų :]

O dabar kiek įdomesni straipsniai bei blog`ų įrašai.
Šią savaitę sulaukėm daug įrašų, susijusių su žaidimais, tačiau vienas buvo apie kitą, taip įdomų dalyką – mistiką. Ar tikite, kad yra miestas, kuriame gyvena statybų metu žuvusių žmonių sielos?

Neriam tiesiai prie žaidimų. Šįkart Mode24 savo blog`e Jums pristatys šio mėnesio PC žaidimus, o Karlotikas atskleis savo baimes, kadangi jis mano, jog dabartiniai žaidimai nukenčia dėl galimybės žaisti tinkle. Ką manote Jūs?

Tai buvo ne vienintelis jo ypač daug populiarumo susilaukęs įrašas apie žaidimus. Savo blog`e jis aprašė seną ir kai kurių galiūnų užgožtą žaidimą „Grim Fandango“. Kodėl reiktų žaisti, kokie žaidimo pliusai ir minusai susižinosit perskaitę Karlotiko blog`o įrašą.

Kitas savaitės žaidimas, kurį užtikom blog`uose, buvo Ninja_Fighter išanalizuotas „Prince of Persia: The Forgotten Sands“. Sužinosite žaidimo istoriją, bus papasakota apie grafiką bei žaidimo valdymą. Tikimės, kad ir Jus „užkabins“.

O dabar įneškim šiek tiek „pletkų“ į mūsų apžvalgą. R3p1cn šią savaitę vėl pasiūlė kelis straipsnius, vienas iš jų buvo apie Maiklą Džeksoną. Kaip manote, ar jis vis dar gyvas?

Yra ir daugiau naujienų iš „Spaudos klubo“. Turbūt daug kas žiūrėdavo „Humoro klubą“, rodytą per Tv3. Didelė dauguma mūsų cituodavo legendinius pokštus, su šypsena prisimindavom kai kuriuos dalyvius. Vieno iš laidos vedėjų, Modesto Vaišnoro, gyvybė užgeso praeitą ketvirtadienį. Kviečiame išreikšti užuojautą šiam žmogui temoje, skirtoje paminėti jam.

Kas dar? Ogi dar viena konspiracija! „Spaudos klube“ vyksta nauji „CSI Lietuva“ užsiėmimai :] Vis dėl to kyla abejonių dėl Lenkijos ištikusios katastrofos ir vėlkaltinama Rusija. Ką manote Jūs?

Tikiuosi neužmirštate, kad yra games.lt facebook grupė? Joje vėl rengiamas naujas konkursas, kurio prizas – SSFIV žaidimas! Visas taisykles rasite mūsų facebook puslapyje. :]

Tikiuosi, kad ši savaitės apžvalga buvo Jums nors kiek naudinga. Kviečiame aktyviai bendrauti, dalyvauti konkursuose, laimėti puikius prizus ir turiningai praleisti dar vieną darbo savaitę! :]