Vakar buvo pranešta, kad kompanija „Ubisoft“ atsisakė „Brothers in Arms: Furious 4“ vardo. Tai privertė susimąstyti apie tolimesnį projekto likimą. Pasklido kalbos, kad žaidimas buvo pervadintas arba net atšauktas.

Tačiau, tikriausiai, žaidimas toliau tęsia savo gyvavimą. Pasirodo, „Ubisoft“ Jungtinių Valstijų patentų biure registravo pavadinimą „Furious 4“ kartu su kompanija „Gearbox“, nurodydama ją registracijos dokumentuose. Tačiau kadangi visi prekiniai ženklai su „Brothers in Arms“ užrašu priklauso „Gearbox“, JAV patentų biuras atsisakė registruoti „Brothers in Arms: Furious 4“ pavadinimą „Ubisoft’ui“. Tai nutiko prieš maždaug devynis mėnesius. „Ubisoft“ atstovas pranešė, jog dabar visais „Brothers in Arms“ vardo registravimais rūpinsis pati „Gearbox“, o ne žaidimo leidėjai.

„Brothers in Arms: Furious 4“ buvo anonsuotas prieš metus. Žaidimas sulaukė neigiamos kritikos, nes per daug priminė Quentin’o Tarantino filmą „Inglorious Basterds“. Be to, šis žaidimas nėra pilnavertis pagrindinės serijos tęsinys.

Po jau senokai įvykusio anonso ir tuomet parodyto debiutinio filmuko naujos informacijos paskelbta nebuvo. Tikėkimės sulaukti kažko naujo per šiemetinę E3 parodą. „Brothers in Arms: Furious 4“ išleidimas numatomas šių metų pabaigoje.