Silvari ir asura personažų kūrimas

Pirmą kartą beta-savaitgalyje bus galima susikurti naujus personažus – Silvari ir asura, ištyrinėti fantastiškas jų namų vietoves ir išbandyti unikalias asmenines istorijas, kurios yra skirtos šioms rasėms.

Istorijos ir scenarijaus autorė Ri Soesby, kuri buvo glaudžiai susijusi su silvari kūrimu, puoselėja dideles viltis dėl paslaptingos Tyrijos rasės – augalinių humanoidų debiuto.

„Aš tikiuosi, kad po šio beta-testo žaidėjai jau bus suvokę silvari kaip rasę, jų asmenybes, keistenybes, interesus ir nuostatas“, – pasakė Ri. „Aš tikiuosi, kad visiems patiks silvari balsai – ypač pritrenkiantys žaidėjų personažų balsai! Ir tikiuosi, jie pamatys Giraitę ir atskleis visus stebuklus. Asmeniškai aš ypač norėčiau išgirsti žaidėjų reakciją į tai, iki kokio laipsnio įmanomi nežmogiški vizualiniai variantai, kuriant žaidimo personažą – tai, prie ko mūsų dailininkai dirbo ypatingai atkakliai!“

Taip pat pirmą kartą beta-teste žaidėjai galės sukurti asura personažus.

Metas Baretas – koncepcijos dailininkas, atsakingas ir už asuros architektūros kūrimą, įsitikinęs, kad žaidėjams patiks studijuoti Metriko Provinciją ir monolitinį Rata Sum arba varžytis intelektu su klastingaisiais Tardytojais. „Vizualiai ir kultūriškai skirtingo pasaulio sukūrimas buvo didžiulis ir sudėtingas darbas, ir aš manau, kad žaidėjus suintriguos asura rasė, taip, kaip suintriguotas buvau aš“, – pasakoja Metas. „Mano užduotis beta žaidėjams – rimtai ištyrinėti jų unikalios civilizacijos plotį ir gylį ir maksimaliai išnaudoti savo šansą, atskleidžiant asuros paslaptis“.

Visiškai naujas žemėlapis— Brisban Wildlands

Žemėlapis, rekomenduojamas 17-20 lygių žaidėjams, debiutuoja šiame bete-teste

„Brisban Wildlands – tolimos džiunglės, besiribojančios su asura, silvari ir žmonių žemėmis. Ištisus dešimtmečius vieninteliai gyventojai čia buvo keletas asurų su savo laboratorijomis, pernelyg uždari arba nepastovūs, kad įsikurtų šalia Rata Sum, o taip pat didėjanti skritų bendruomenė. Apsaugoti nuošalių džiunglių, skritai pastatė Skritsburgo miestą (Skrittsburgh) ir pasiekė tam tikrą civilizacijos lygį, kokio niekada dar nėra buvę kitose Tyrijos srityse.

Deja, Brisban sritį neseniai okupavo nusikaltėliai. Inquest, Nightmare Court, ir žmonių rasės banditai užtvindė vietovę, medžiodami skritus ir trikdydami laboratoriniams bandymams. Dar blogiau, panašu, kad kiekviena ši grupė turi savo tamsius kėslus, kurie gali sukelti katastrofiškus padarinius, jeigu jų niekas nesustabdys.

Herojų poreikis yra toks didelis, kad daug silvarių išėjo į džiungles, į Laukinę Medžioklę. Suvokdami bendrus tikslus, Taikdariai, drąsieji laukiniai medžiotojai ir Serafimai suvienijo savo jėgas, bandydami išgelbėti Brisban Wildlands nuo nusikaltėlių antpuolio.

– Kim Kirš, Žaidimo Dizaineris.

Pasiruoškite Statinaičių Peštynėms

Pristatome pirmąjį beta-testuose mini žaidimą – neįtikėtinai populiarų ir neįtikėtinai vyrišką nornų laisvalaikio praleidimo būdą – Statinaičių Peštynes (Keg Brawl)!

Žaidimo momentai, panašūs į Statinaičių Peštynes, tai linksmi mini-žaidimai, žaidžiami daugelyje Tyrijos miestų. Didelėje nornų bendruomenėje, Hiolbreke, žaidėjai gali pasikalbėti su NPC Brewer šiaurės vakarų kampe, kad galėtų pradėti žaidimą.

Statinaičių Peštynėse dvi komandos mėgina surinkti taškų, stumdamos pilną elio statinaitę ežero ledu ir bandydami ją įstumti į Ale Collector, priklausantį jų komandai. Dalyviams leidžiama pakišti koją, daužyti, spardyti, ir netgi sumušti konkuruojančius žaidėjus, kad tik galėtų kontroliuoti statinaitę.

Statinaičių Peštynės – jūs niekada nepažvelgsite į elio statinaitę taip, kaip įprastai!

Grįžkite atgal ir pasimėgaukite Perspektyva (Vista)

Tyrijoje tiek visko daug, kad kartais norisi nuvažiuoti į pakelę ir pasimėgauti vaizdu. Šiame beta-teste mes pateikiame jums Perspektyvas – naują galimybę keliautojams, stebėtojams ir paprasčiausiai tiems, kam patinka pasimėgauti vaizdu.

„Daugelis iš jūsų jau išeikvojo daugybę laiko, tyrinėdami Tyrijos pasaulį, kaudamiesi su banditais, šmėklomis ir netgi kitais žaidėjais. Bet ar dažnai jums pavykdavo tiesiog pasėdėti ir pasigėrėti rankų sukurtu žaidimo grožiu? Būsimajame beta-teste jūs galėsite padaryti tai jūsų naujos Perspektyvos funkcijos dėka.

Perspektyvos – nauji papildymai mūsų žemėlapio užpildymo procese. Mes vizualiai sumarkiravome šias vietas paslėptose lokacijose visame pasaulyje. Kai jūs surasite ir nueisite iki Perspektyvos, tiesiog paspauskite sąveikos mygtuką, kad aktyvuotumėte panoraminę srities apžvalgą.

Jeigu jūs tikite mano žodžiais – pasižiūrėkite į šią panoramą iš Hiolbreko. Pasigėrėkite!“

– Keistalas Reidas, lygių dizaineris

Naujas PvP žemėlapis Legacy of the Foefire

Mes pristatome jums naują PvP žemėlapį, kurį pavadinome „Legacy of the Foefire“. Šį žemėlapį įkvėpė originalaus Guild Wars dizainas ir istorija. Kaip ir kituose PvP žemėlapiuose žaidėjai kausis dėl trijų užimamų taškų, tačiau šiame žemėlapyje egzistuoja NPC apsauginiai ir kiekvienos komandos „Gildijos Lordai“ – labai stiprūs NPC, kurie suteikia daug taškų … žinoma, jei jūs sugebėsite juos nužudyti.

„Aš manau, kad žaidimo fanai įvertins Foefire“, – sako žaidimo dizaineris Džonatanas Šarpas. „Ir aš manau, kad jie pastebės, jog žemėlapis primena kai kuriuos klasikinius Guild Wars žemėlapius“.

Dar daugiau Pasaulio prieš Pasaulį

WvW – tai ne tik įspūdingos pasalos ir žiaurios kautynės tarp žaidėjų armijų. Ten taip pat yra pakankamai užduočių mažoms grupėms ir pavieniams žaidėjams.

Šiame beta-teste mes pateikiame jums pavienių žaidėjų – sargybinių tikslus. Kaip suprantate iš pavadinimo – sargybiniai, tai pavieniai NPC apsauginiai, esantys užgrobtame taške, kurie suteiks jums pakankamai daug taškų, jei jūs sugebėsite susidoroti su jais. Bet būkite atsargūs – sargybiniai toli gražu nėra tokie silpni!

Primename: Informacija iš beta-testo bus pašalinta!

Prieš finalinį beta-testą (o taip pat prieš paleidžiant žaidimą rugpjūčio 28 d.), mes pašalinsime visą informaciją. Kiekvienas beta-personažas ir visa informacija apie jį, o taip pat ir daiktai bus pašalinti. Tačiau mes išsaugosime jūsų kontaktų sąrašus, kad jūs galėtumėte lengvai rasti savo draugus po starto.

Kristalų Parduotuvė iš tiesų atidaryta!

Šiame beta-teste mes planuojame patikrinti mūsų kristalų parduotuvės realų darbą. Tai reiškia, kad jūs galite nusipirkti kristalų, naudodamiesi kreditine kortele arba PayPal.

Kaip mes minėjome anksčiau, mes panaikinsime visus duomenis prieš paleidžiant žaidimą, įskaitant daiktus, įsigytus šiame beta-teste, bet mes išsaugosime įrašus apie tai, kiek kristalų jūs įsigijote. Rugpjūčio 28 dieną, kai žaidimas bus paleistas, šie kristalai bus pritvirtini prie jūsų akaunto.

ArenaNet beta-testo strymas

Šio beta-testo metu ArenaNet kūrėjai praves žaidimo strymą Twitch TV. Nuo patarimų mūšyje iki rungtynių komentarų – mūsų kūrėjai leis jums giliau pažvelgti į žaidimą ir atsakys į jūsų čate užduodamus klausimus,

Dėl smulkesnės informacijos apsilankykite Guild Wars 2 Kanalas