Bet kaip čia taip yra, kad paskelbus kokį kūrybinį konkursą ateina vos keletas atsakymų, kitą syk jų net trūksta renkant nugalėtoją, o uždavus paprastą klausimą Jūsų kūrybingumas veržiasi per kraštus.

Praeitą savaitę klausiau, kodėl kalbėdamas apie kino filmą „Užmirštieji“ parodžiau reklaminį „Mad World“ filmuką skirtą žaidimui „Gears of War“.

Pašto dėžutė vos spėjo priiminėti jūsų laiškus, kuriuose radau visko! Vieni brėžė paraleles tarp filmo ir žaidimo siužetų, kiti spekuliavo, kad Tomas Kruzas yra užkietėjęs X360 fanas. Buvo ir detektyvinių variantų, kuriuose Jūs radote ypač įdomių sutapimų tarp GOW ir Oblivion visatų, kažkas net atkasė besidubliuojančius veikėjų vardus. Žodžiu smagu buvo skaityti, kaip jūs neriatės iš kailio, užuot patikrinę kas režisavo stulbinančio populiarumo sulaukusį „Gears of War“ viral‘ą ir mūsų pristatomą filmą.

Taip, taip… „Teisingas“ atsakymas yra Joseph Kosinski — kino filmo „Oblivion“ režiesierius, žaidimų pasaulyje žinomas kaip „Mad World — Gears of War“ ir „Starry Night — Halo 3“ režisierius.

 

Kaip ten bebūtų… Į teisingų atsakymų krūvą įtraukiau ir dalį kūrybingų ir tikrai įdomių versijų, kuriose Joseph‘as nebuvo minimas, o random.org nusprendė, kad prizas atitenka Evil666.

Sveikinu nugalėtoją, su juo susirašysime PM.

Visiems kitiems ačiū ir iki kitų konkursų.