Ketvirtosios kartos Apple iPhone telefonai pasižymi ne tik pavydėtinomis funkcijomis, bet ir mažu patvarumu. Šie telefonai, tiesiog neatlaiko didelių smūgių ir paprasčiausiai sulūžta. Tokios problemos kankina dėl tam tikrų dizaino sprendimų, tai konstatuoja ir telefonų meistrai.

Abejoju, ar kritimą iš lėktuvo išgyventu net is smūgiams atsparūs telefonai su speciais, sutvirtintais korpusais. Vis dėl to net ir trapiajam iPhonui tai pavyko padaryti. Jis išlyko gyvas ir visiškai sveikas, iškritęs net iš trečdalio kilometro aukščio.

Šis nuotykis įvyko JAV karinių oro pajėgų pilotui Ronui Valkeriu. Telefonas krito skrendant, maždaug, 300 metrų aukštyje. Tuo metu lėktuvo skridimo greitis siekė apie 240 kilometrų per valandą. Kariškiui iPhone 4 telefonas iškrito jam iš kišenės, jam būnan persisverus pro langą ir apžiūrinėjant teritoriją apačioje.

Kaip surasti telefoną iškritusį iš lėktuvo? Jeigu tai yra iPhone, galite pasinaudoti Find My iPhone programėle. Aišku jis buvo rastas ne betoninėje aikštelėje, o nusileidęs į krūmus. Telefonu buvo ne tik galima naudotis, tačiau jis nebuvo net kosmetiškai pažeistas korpuras. Telefonas buvo įdėtas į paprastą, smūgiams neatsparų korpusą.