Keista, kad gabalėlis kartono gali pažadinti vaizduotę milijonams žmonių visame pasaulyje. Jei dar nesupratote apie ką mes – greičiausiai būsite praleidę „Nintendo Labo“ anonsą. O be reikalo!

Nuo pat šio anonso, žaidėjų bendruomenė pasiskirstė į dvi stovyklas. Viena iš jų teigė, kad greta „Nintendo Switch“ kainos mokėti 80 eurų už kartono gabalą yra visiška nesąmonė. Kita pusė buvo sužavėta „Nintendo“ kompanijos idėjos ir kūrybingo požiūrio į konsolių priedus. Kad ir kokiai stovyklai priklausytumėte jūs, turite sutikti – „Nintendo“ užkabino jautrią stygą.

„Nintendo“ jau ilgą laiką demonstruoja, kad geriau nei bet kuri kita žaidimų kompanija supranta žaidimo sąvoką. Nuo pat „Nintendo Wii“ kompanija įrodinėjo, kad gera žaidimų konsolė nėra vien jos viduriai, skaičiuojamoji galia ar aukštos raiškos grafika. Gera konsolė – tai nauji, išradingi būdai žaisti, o „Nintendo Labo“ yra naujausia šios minties manifestacija.

Prisipažinkite, juk daugelis iš jūsų vaikystėje norėjote iškeisti įprastą žaidmų pultelį į kažką tikroviškesnio. „Nintendo Labo“ leidžia pasigaminti savo pianiną, meškerę, vairą ar net roboto kostiumą ir, naudojantis jais, žaismą perkelti į realų pasaulį. Didžiausias „Nintendo Labo“ privalumas yra pačios idėjos potencialas. Naudodamiesi „Nintendo Labo“, kaip pagrindu, žaidimų kūrėjai gali ieškoti (ir rasti!) naujų būdų kurti orginalius žaidimus, siūlyti naujas patirtis ir jiems tinkamas kontrolių schemas.

Dar vienas didelis pliusas, kuris iš pradžių atrodo kaip minusas – kartonas. Kartonas nėra ilgaamžis, tačiau yra labai pigus. Auginantys vaikus žino, kaip greitai atsibosta žaislai, tad tėvai be galvos skausmo nebenaudojamą žaislą gali sulankstyti ir išmesti šiukšlių dėžėn, o prisireikus galima nusipirkti naują. „Nintendo Labo“ jau galima įsigyti Lietuvoje, tačiau kol kas tik dalis pardavėjų drąsiai siūlo šį keistą daiktą.

Turime sutikti, kad dabartinė „Nintendo Labo“ kaina išties kiek per aukšta, tačiau jei prie šio keisto išradimo pradės būriuotis naujų patirčių kūrėjai, kaina netrukus kris. O ir potencealas augti – beribis. Viskas priklauso nuo kūrėjų išmonės ir vaizduotės.