Artėjant didžiosioms metų šventėms norime pasidžiaugti kartu su mūsų draugais iš „MSI“ ir pristatyti keletą akcijų žaidėjams, vykdomų Lietuvos prekybos vietose. Svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kad akcijos prekių kiekis ribotas, tad skatiname nemiegoti!

Pirk „MSI“ kompiuteri ir gauk žaidimų kėdę

Šiuo metu internetinėje 1A.lt parduotuvėje vykdoma įdomi akcija, kurios metu ne tik galite su didele nuolaida įsigyti nešiojamą „MSI“ kompiuterį, tačiau taip pat gauti ir žaidėjams skirtą kėdę dovanų. Kėdės vertė – 150 eurų. Akcija jau galioja ir veiks iki pat didžiųjų metų švenčių. Tiesa, dovaną gausite tik pirkdami MSI GS, GT ir GE serijos nešiojamuosius kompiuterius. Vieno iš akcijoje dalyvaujančių kompiuterių, „MSI GE73VR 7RF Raider“ apžvalgą rasite žemiau.
„Assasin’s Creed: Origins“ rinkinys
Jei Kalėdoms planuojate rinkti naują kompiuterį, siūlome pro akis nepraleisti „MSI“ motininių plokščių. Perkant Z370 arba X299 serijos plokštes Skytech arba Kilobaitas parduotuvėse, kartu su savo preke gausite ir Assasin’s Creed: Origins žaidimo raktą. Įsigijus vieną iš plokščių jums tereiks užregistruoti savo prekę MSI svetainėje ir netrukus gausite savo žaidimo raktą. Šventiniu laikotarpiu turėsite marias laiko senovės Egipto tyrinėjimui, ir patikėkite mūsų žodžiu, žaidimas tikrai pareikalaus daug laiko.
Kilobaito pasiūlymas ir Skytech pasiūlymas


Perkant naują vaizdo kortą – geriausias metų indie

„Hellblade: Senua’s Sacrifice” liaupsinamas ne be reikalo. Tai vienas įspūdingiausių nepriklausomų studijų žaidimų, kuris gali lygiuotis į AAA kategoriją. Nepriekaištingos žaidimo grafikos reikalauja išties geros vaizdo plokštės, tad Skytech ir Kilobaitas šį žaidimą siūlo kartu su „MSI GeForce GTX 1070 Ti“ vaizdo plokte. Perkate šį puikų daiktą, o kartu gaunate ir „Hellblade: Senua’s Sacrifice“ Steam raktą.
Kilobaito pasiūlymas ir Skytech pasiūlymas


Nemokamas „Ruiner“ žaidimas

Kilobaitas taip pat turi ir kitų pasiūlymų ieškantiems naujos vaizdo plokštės. Pasirinkę senesnius vaizdo kortos modelius, tokius kaip 1050 Ti GAMING X 4G, 1060 GAMING X 6G ar 1060 gaming X 3G taip pat neišvengs dovanų. Kartu su šiais kompenentais pirkėjai iki pat Kalėdų galės nemokamai atsiimti ir šaunų cyberpunk‘u alsuojantį žaidimą „Ruiner“. Žaidimas ypač liaupsinamas šio žanro mylėtojų, tad būtų keista neišnaudoti galimybės pasiimti šią pramogą nemokamai.

Kilobaito pasiūlymas ir Skytech pasiūlymas