Dar vienos Kalėdos artėja. Įvairios parduotuvės šia proga siūlo gausybę įvairių akcijų ir nuolaidų. Kad lengviau būtų sužinoti apie jas, Games.lt komanda bandys jų ieškoti visur ir apie jas paskelbti šioje vis atnaujinamoje naujienoje!

„GamersGate“ kaip ir praėjusiais metais siūlo pasinaudoti „1C Advento kalendoriumi“, kasdieną pasiūlančių įsigyti vis kitą 1C kompanijos produktą su milžiniška nuolaida. Taip pat kiekvieną savaitę siūlomas didelis kitokių žaidimų sąrašas. Lyg dar viso to būtų maža, perkant 4 žaidimus, pigiausias atiduodamas su nuolaida (žaidimai gali būti tiek su nuolaidomis tiek ir be jų). Beto, dar startavo ir šventinis parduotuvės videoblogas, kuriame pakalbama ne tik apie parduotuvės akcijas, bet ir trumpai papasakojama apie akcijinius žaidimus.

„Game.co.uk“ belaukiančius Kalėdų bando sužavėti ne tik nuolaidų gausybe, bet ir labai linksma reklama.

„ShopTo.net“ nors ir video blogais ar linksmomis reklamomis negali pasigirti, tačiau taip pat turi krūvą puikiū nuolaidų, įvairių platformų žaidimams.

„Big Pond Game Arena“ taip pat siūlo pasinaudoti advento kalendoriumi. Tačiau nuolaidos, čia, deja, šiek tiek mažesnės… nors ir žaidimai visai kitokie…

„Good Old Games“ daug nuolaidų nesiūlo (ištiesų nuolaidos tik savaitgaliais – kaip ir anksčiau), tačiau kasdien savo advento kalendoriaus versijoje vis praneša kažką vertingo (pvz. jų parduotuvėje atsirado naujas žaidimas).

Tuo tarpu „Green Man Gaming kasdien dalina nuolaidų kodus savo žaidimams. Beto siūlo įsigyti krūvą žaidimų pigiau (kai kurie pigiau parduodami tik perkant juos su tam tikrais kitias).

Jei trūksta įrašymo programos, vertėtų atkreipti dėmesį į Nero pasiūlymą – 3 kompanijos produktai su maždaug 50% nuolaida. Be to, kasdien vienas iš pirkėjų gali laimėti po mažą skaitmeninė video kamerą Flip MinoHD.

Jeigu myli senus žaidimus, verta žinoti, kad GOG turi daug gerų pasiūlymų!.

Tuo tarpu Steam siūlo kasdien krūvas įvairiausių nuolaidų!