Pagaliau pildosi. Pildosi. Ne pranašystė, ne mūsų tėvų valia, o Capcom sprendimas, kad tęsinys bus. O, kiek aš prisikankinau belaukdamas… Įtariu, kad tas laukimas taip ir liks įmarinuotas dviejų ilgų metų laikotarpyje per kurį keitėsi labai daug kas, išskyrus mano aistrą Devil May Cry serijai. Tai viena iš tų retų serijų, kurių augimą aš netgi skatinu ir slapčia visada tikiuosi, kad tokiose serijose žaidimų skaičius didės, ir didės saikingai.

Ši Devil May Cry dalis – ypatinga. Žinoma, ji gerokai atmiežta su laukimu, kaip ir kiti žaidimai, tačiau dar ši dalis yra skirta išskirtinai naujosios kartos konsolėms. Ko gero, man nuskilo, nes XBOX360 irgi savo versiją turės. Antraip būčiau pirkęs PlayStation 3. Bet dabar ne tai svarbiausia. Capcom savo vizija geranoriškai dalinasi tiek su XBOX360, tiek su PlayStation 3 turėtojais ir iš to, žinoma, užsidirbs. Bet man tai yra žaidimas, kuris nesukelia jokių apmąstymų apie sumokėtus pinigus. Reikia tai reikia, imkit, tik padarykite mane laimingu. Bent jau savaitei.

Kol kas serijos fanai ir šiaip besidomintys buvo kūrėjų maitinami tik labai kokybiškais ir seilių rijimą skatinančiais traileriais. Du paskutinius (2007 metų ilgesnė TGS versija ir final traileris) žiūrėjau daug kartų ir iki šiol kartais įsijungiu. Tai išties kažkas tokio. Bežiūrint kyla viltingas įtarimas, kad Nero šioje dalyje atsirado vien tam, kad pabaigoje mirtų, taip suteikdamas teisę gyventi serijos senbuviui Dantei. Ar klystų aš ar spėju teisingai, sužinosime jau visai netrukus – po dvidešimties dienų.

Taigi taip, iki oficialaus žaidimo pasirodymo Europoje liko lygiai 20 dienų. Aš labai labai tikiuosi, kad daugiau jokių atidėliojimų nebus ir tai jau galutinė data. Lygiai taip tikiuosi, kad Devil May Cry 4 padarys mano vasario mėnesį kur kas šviesesniu. Kaip ir XBOX360 veiksmo žaidimų padangę. Bežiūrint trailerius akį patraukė daugybė personažų… Iš naujų labai paslaptingai atrodo baltaplaukė Gloria ir Creed, kurio sėsė, Kyrie, yra ypatinga naujam serijos herojui Nero. Keista, kad šioje dalyje susitinka ir pirmos bei trečios dalių Dantes palydovės – Triš ir Ledi. Kaži ar tai tiesioginė to paties pavadinimo anime įtaka?

Tačiau daugiau, kol kas, nieko sakyti negalima. Tikimasi daug, o kas bus, parodys laikas, atskaičiavęs dar 20 dienų… Primena man visas šitas laukimas mane prieš kažkiek metų, kai panašiai laukiau Devil May Cry 3. Na, gal tik trailerių mažiau žiūrėjau (tuomet dar nebuvo tokios patogios XBL sistemos, iš kurios galima viską atsisiųsti labai greitai, patogiai ir HD kokybės). O šiaip viskas daugiau mažiau panašu. Daugiau niekas nesiūlo tokio malonumo, kurio gamyba užsiima Capcom. Jau buvo daug kalbėta apie Onimusha, apie tą patį Devil May Cry, apie Resident Evil… Kažkodėl esu užtikrintas, kad Devil May Cry 4 savo pasirodymu iš naujo nustatys aukščiausius veiksmo žaidimų standartus. Taip buvo ir bus.