Kaladėlės, bet ne Lego, sugrįžta, šį kartą, mobiliuosiuose telefonuose.Nors ką čia sugrįžta, vadinamasis „Mahajongas“, arba, kaip reikėtų taisyklingai rašyti- Mah Jong, niekur nebuvo dingęs.Manau dauguma šį straipsnį skaitančių žmonių yra žaidę kokią nors „Mah Jong“ versiją telefone ar PC, tad žaidimo esmę manau, žinote.

Taigi, kompanija I-Play, sukūrusi gana populiarią „Mah Jong Quest“ francižę, sumanė ją perkelti į mobiliuosius telefonus sutekusi „Super Mah Jong Quest“ vardą.Smagu, nes „Mahajongas“ puikiai tinka praleisti kelias laisvas minutes.

Žaidime galėsime pabūti dviem veikėjais- vaikinu Kwazi White ir mergina Kwazi Black.Valdydami vieną iš šių veikėjų turėsime įveikti per 30 Mah Jong galvosūkių ir tokiu būdu, laikykitės, išlyginti visos visatos balancą.Skamba gana keistai, kaip žaisdami kaladėlėmis galėsime išgelbėti visą visatą?Na, bet šiais laikais tai daroma ir su kortomis, tad kuo gi prastesnės kaladėlės?Be to tokia kilni užduotis tik labiau įtrauks ir suteiks stimulą žaisti.

I-Play žada į šį gana monotoniška Mah Jong pasaulį įtraukti Earthquake, Gong Monster, Balloon Tile ir Covers rėžimus.Kažkas naujo.Smagu, tai tik dar labiau pasmagins kaladėlių dėliojimą.

Sėdėdami poliklinikoje žaisti Mah Jong galėsime jau per šias kalėdas.