Nors Samsung Galaxy S serija kadaise buvo tarsi geriausių galimų to laikmečio telefono savybių vienoje vietoje. Samsung nelaimei konkurentai nesnaudžia ir pasiūlo jiems prilygstančius ar net lenkiančius telefonus.

2014-ųjų metų vasaros pabaigoje Xiaomi sugebėjo sukelti perversmą. Ji pristatė Mi 4 išmanųjį telefoną, kuris pasižymėjo panašiomis savybėmis, kaip ir kiti aukščiausios klasės įrenginiai, bet… kainavo kiek vidutinės klasės telefonas. Nenuostabu, jog sužavėti pirmojo įrenginio vartotojai nekantriai laukia jo įpėdinio Xiaomi Mi5.

Telefono pasididžiavimas – geriausia mobiliuose telefonuose esanti geležis. Xiaomi Mi5 bus apginkluotas  aštuonių branduolių Qualcomm Snapdrangon 820 aštuonių branduolių procesoriumi, dirbančiu 2,5 GHz dažniu. Šalia jo stovės Adreno 530 grafinis posistemis, kuris yra net 40 procentų greitesnis už savo pirmtaką Adreno 430. Atmintis išsiskiria ne tik 4GB dydžiu, bet ir tuo, kad yra naujojo LP-DDR4 tipo.

Ir tai dar ne viskas. 5,5 colio IPS ekranas atkurs ypač aukštą 2560×1600 raišką. Priekinė kamera galės fiksuoti 20 megapikselių rezoliucijos vaizdus, o priekinė – 8 megapikseliių „selfius“. X12 LTE technologija leis naudotis internetu greičiau nei tai daroma įprastuose 4G įrenginiuose.

Paprastai galingųjų mobiliųjų telefonų baterijas reikia dažnai įkrauti. Dėka 3800 mAh talpos baterijos Xiaomi Mi5 nebus vienu iš jų. Telefonas debiutuos sekančių metų pradžioje.

NextPowerUp, Games.lt