Šeštadieni buvo antroji renginio diena, prasidėjusi nuo „Networking Session“ dalies. Jos metu kiekvienas atėjęs galėjo pasidalinti savais norais ir lūkesčiais per vieną minutę, norėdamas susirasti savo idėjoms bendraminčių, partnerių, rėmėjų (šios dalies metu sužinojau apie kelis lietuviškus žaidybinius projektus, apie kuriuos papasakosiu šiek tiek vėliau – kitoje renginiui skirtoje naujienoje).

Pirmoji pertraukėlė. Jos metu kas sau. Vieni susipažinti. Kiti pasižiūrėti, kas geresnio bus dienotvarkėje.

Patys tvarkaraščiai atrodė gana originaliai. Kiekvienas norintysis ką nors pasakoti buvo prikabinęs pasirinktu laiku popierinį lipduką su savo pasakojimo pavadinimu.

Daugiausia žiūrovų sulaukė pagrindinė salė. Čia vyko trumpi idėjų, patirčių pristatymai.

Viso to klausytojai/žiūrovai atrodė taip…

Nepaisant to, kad renginio veiksmas neapsiribojo viena sale, deja, dėl per didelio įdomių pranešimų skaičiaus pagrindinėje salėje, nepavyko taip ir nueiti į kitą – „TechCamp salę, kurioje buvo supažindinama su įvairiomis technologijomis (beje, šiandien ten turėtų būti keli įdomūs pranešimai irgi!.. be to nemokami!).

Kol kas tiek… lekiu pažiūrėti, naujų įdomių pranešimų bei apdovanojimų! Jei turite bent vieną laisvą savo minutėlę, taip pat rekomenduočiau apsilankyti renginyje… kol dar yra proga… 😛