Antroji Šv. Velykų diena atkeliauja kartu su šeštąja „Ką rašo mūsų bendraminčiai“ dalimi. Nepatingėkite pranešti įdomius, šmaikščius, linksmus bei išradingus įrašus man t.y. Nowitzkiui. Malonaus jums skaitymo!

Japonijoje buvo pristatytas beveik nuo žmogaus nesiskiriantis robotas, kuris gali ir imituoti juoką, ir pyktį ir net liūdesį, pasitelkdamas į pagalbą kito žmogaus veido išraiškas. Galbūt artėja laikai, kaip patys robotai galės mums padėti namų apyvokoje ar kituose kasdieniškuose rūpesčiuose?

Štai Artojas trumpai apžvelgė Battlefield: bad company 2. Jis iki šiol nesupranta, kodėl žaidimas buvo pavadintas būtent taip, nors su pirmąja dalimi jis neturi beveik nieko bendra.

Patarėjas svarsto kodėl gi vis dėl to žmonės žaidžia, kas visgi gero yra video žaidimuose, ir kodėl jie yra geras laisvalaikio praleidimo būdas.

Kaip atsirado visų mėgiami internetiniai žaidimai, kaip „Quake“, „Ultima Online“? Štai ką mums bando išaiškinti Patarėjas. O viskas prasidėjo nuo Nasa…

Realreptile apžvelgė „Just Cause 2“. Jis žavėjosi salos grožiu, veiksmų laisve, ginklų asortimentu, bet šlykštėjosi istorijos kokybe. Keistas derinys?

Na o pabaigai, geriausių su žaidimais susijusių balandžio pirmosios pokštų apžvalga! Kaip gi tokia apžvalga gali apsieiti be “Duke Nukem”?