Štai ir penktoji „Ką rašo mūsų bendraminčiai“ dalis. Malonaus jums skaitymo ir nepamirškite pranešti apie įdomius, šmaikščius ar originalius straipsnelius man, t.y. Nowitzkiui.

Kompiuteriniai žaidimai gali būti antikvarine brangenybe? Pasirodo taip! Senųjų konsolių (tokių kaip „Nintendo“, „Neo-Geo“, „Atari“) žaidimo kaina šiuo metu gali siekti 100 tūkstančių litų. Galbūt pats laikas apieškoti palėpę?

3D filmai išlieka populiarūs, kuriama vis daugiau žaidimų ir konsolių bei priedų skirtų joms, bet ar galėjote patikėti, jog 3D atkeliaus ir į knygas?

Blogeris pasislėpęs po vardu Psyko mums pakiša mintį: nebeįdomūs šiuolaikiniai žaidimai? Pats laikas grįžti prie klasikos! O klasikos vertos sužaisti sąrašiukas yra šiame jo blogo įraše.

Psyko sudarė senesnių žaidimų sąrašą, o ZeaLotLT- ateinančių „Xbox 360“. Sąraše yra nuo kritusių šnipelių, iki dar žemiau kritusių rašytojų. Sudominau?.

Adis, nelabai „quest“ mėgėjas, išbandė „Sanitarium“. Kaip manote, ar jam patiko? Ar dar grįš jis prie šio žanro?

Apžvalgininkas hetman susidraugavo su Napoleono armija. Jis ją patyrinėjo, pakamantinėjo ir nusprendė, jog „Napoleon: Total War“ yra geras žaidimas strategijos gerbėjams. „Napoleon: Total War“.

Ach tas Artojas… kai užsiveda rašyti apie žaidimą, tai ir romaną parašo. Šį kartą jis rašo apie „Demon‘s souls“. Ir tai tik pirmoji dalis.