Šiandien, vaikšiodama po geriausius Lietuvos blog`us, prisiminiau pirmąjį įrašą, kai pradėjau vaduoti Nowitzkį. Ir dar prisiminiau savo pažadus – kad dėsiu ne tik įdomybes apie kompus. Šį kartą, su surinktais savo įrašais priešaky, galiu drąsiai sakyt, kad duosiu visko!

Pirmiausia, tai norėčiau apie Dievo Režimą parašyt. Kaip čia švelniai, be didelių emocijų, Jums pasakyt? Ten vyksta NESVEIKAI nesveikas žaidimas! Jį pereit, aš Jums sakau, yra būtina! Ir kuo greičiau. Na, ne tik dėl nuostabaus prizo, bet ir dėl to, kad tam žaidime rasit dar ir games.lt narius, kurie dalyvauja DR gyvenime: ten bus Masyo, Rokimusas, Karlotikas, Artojas, E417, Kazys… Daug visko! Vienu žodžiu, tai reikia pamatyt patiems ir būtinai!

Ypač naudingas straipsnis (tiesą pasakius, tai straipsniai) tokiems kaip aš. Na,tokiems, kurie Windows 7 neturi vien dėl to, kad nemoka įsirašyt jų. Gal ir moka, tik neaišku ar taisyklingai. Kad žinotumėt, ar esat pasirengę OS keitimui, sekite kelis žingsnius:

*Pirmas žingsnis: pasiruošimas.
*Antras žingsnis: diegimas.
Trečias žingsnis: konfigūracija.
*Ketvirtas žingsnis: programinė įranga.

Ir viskas!

Na, čia dar prie to pačio bus: kai nori greit ir gudriai su MS Word`u dirbt, šiti trumpiniai laaabai padės.

Straipsnis, apie kurį planuoju kalbėt dabar, gal ir nėra toks įdomus. Man būtų praslydęs pro akis, jei ne tas skaičius 99. Ir jei jis nesipuikuotų vidury tarp Medal of Honor (2010) ir litai. Yeah! Medal of Honor už 99 litus!

Nestabdom.lt rinklaraštis jau seniai mano pamėgtas. Jame absoliučiai visko pilna – nuo klasiokų, kurie klasiokes kabina, iki žaidimukų savaitgaliams. Tad eilinį kartą – žaidimai, kuriuos galėsit sulošt šį savaitgalį, jei tingėsit tą Medal of Honor už 99 litus jungt ar dar kokį kitą dičkį žaidimą.

O dabar turbūt skaniausias straipsnis! Na, kulinarė aš tragiška, bet šitas daryt tai susigundžiau, vien dėl sportinio intereso. Tik perspėju… Nuoroda, kurioje rasit receptą, bus giliau nei kad nuoroda, kurią aš duosiu. Kitaip tariant – SuperMamos pavaldo kartais!

Gana kontrastingai atrodys šis įrašas su anksčiau minėtu. Ginklai + istorija + vokiečiai = šiurpuliukus nuvarančios nuotraukos apie tuometinį techniką.

Na ir galiausiai – truputis meno. Iš tiesų, tai gana smagaus meno. Jau į games.lt facebook`ą dėjau nuotrauką su Betmenu, tačiau kaip Van Gogo paveiksle „Starry night“ atrodo Hello Kitty, žvaigždžių karai ir Macdonald`as pamatyt tikrai verta.