Šiandien, peržiūrėjus apie 2000 naujienų, susikaupusių dėl mano ilgo nerašymo čia, nusprendžiau, kad galėsiu supažindinti Jus su keliomis gudrybėmis, paaiškinti, kas yra Android, parodyti džiaugsmą šiauliečiams ir dar mestelt įdomaus ir dabar labai naudingo daikčiuko apžvalgą.

Na, pirmiausiai tai apie smagybę šiauliečiams ir tiems, kuriems nuvykimas į Šiaulius – ne problema. Spalio 15 dieną, Šiaulių universitete bus Ubuntu naudotojų vakarėlis! Nors pavadinimas ir kviečia supažindinti su šia OS, tačiau, kaip supratau, kviečiami tik naudojantys Ubuntu.

Na,prakalbus apie OS, yra kita, gal ir mažiau naudojama. Vis tiek, juk ir games.lt bendruomenėje turi būti nors keli, kurie naudojasi Android telefonais, tiesa? O jeigu ir nėra, tai persiskaitę šitą straipsnį apie Android OS gal neišsigąsite paėmę ir pačiupinėję šį gana retai sutinkamą telefoną.

O va dabar gudrybė, apie kurią užsiminiau. Anokia čia gudrybė. Tiesiog naudinga žinia tiems,kurie žvėriškai daug visko kompiuteriuose turi. Štai, būdas nepasiklysti tarp savo aplankalų!

Nori nenori, bet patekus į tas aukštesnes klases sunerdiškėji kažkiek. Sunerdiškėji tiek,kad tiesiog jauti pareigą perskaityt Tau užduodamas knygas. Šlykštu tik tai, kad ne visada jas gaut gali, o ir laiko nėra pakankamai. Skaityt autobusuose popierines knygas gi dabar žiauriai nemadinga, ar ne(Nors, tiesą pasakius, aš vis dar skaitau)? Bet jei negana argumentų elektroninio knygų skaitytuvo pirkimui, vadinasi reikia pasiskaityt dar ir KlauskIT tinklaraštį.

Ok, ok, va šitas dabar pavaldys! Jei visada manėt,kad senos laiko mašinos yra tik Jellyfish aprašytų filmų, tai žiauriai klystat! 1970-aisiais jau viena buvo!

Kadangi laiko, mokslo metais, vis mažiau ir mažiau, peržiūrėtų filmų kiekis taip pat mažėja. O kad kiekybės ir kokybės santykis aukštas išliktų, siūlau pasiskaityti pas ir gi užimtą žmogų apie tris filmus,kad žinotumėt, ko laukti reiktų.

Dabar pristatytsiu net ne triuką, o triuko analizę. Ar verta spartint kompiuterį ir ar iš tiesų tai veiksminga?

Ar Apple bus ateities televizija? Iš tiesų, Apple sprendimas yra stiprus. Atkrenta dar viena piratavimo priežastis.Patogu. Moki už tai, į ką žiūri. Protinga.

Ar Lietuvoje užtenka vien tik to, kad pas mus interneto greitis yra pirmaujantis pasaulyje?

Na, ir pabaigai, mano mėgstamiausias: Facebook savaitės žaidimas. Velnias, tuoj tikrai pasidarysiu nuo jų priklausoma. Todėl tokių ilgesnių stengiuosi net nebedandyt!

Jau kurį laiką mano pabaigos tampa tokios pamokslaujančio/apmąstymopobūdžio. Tad ir šį kartą – jei yra tokių, kurie mano, kad jų tinklaraščiai, blog`ai yra verti skaitymo – kreipkitės į mane, Nemigą. Visą informaciją, garantuoju, rasite mano profilyje.