Rašant šiuos žodžius, visa games.lt komanda ruošia Jum staigmeną, tad kitą savaitę gausit daug gerų, o kai kuriems gal ir blogų naujienų! O belaukiant to, galima užmesti akį į kitas interneto įdomybes. Pavyzdžiui, į naują Gmail f-ciją, geriausius vertėjus bei žaidimukus savaitgaliui!

Tad gal ir pradėsiu nuo reikalingiausio anglų pamokose automatinio vertėjo. Radiocool tinklarašytyje atsirado įrašas, apie geriausias automatinio vertimo tarnybas. Juk Google vertėjo išversti tekstai tikrai nėra patys geriausi.

Iš tiesų, ne tik žodynai tokių tinklaraščių dėka žūsta. Visada maniau, kad elektroninės knygos tiesiog nėra gerai. Na, kaip jos gali pakeist popierines?! Tačiau pasiskaičius Eugenijaus blog`ą ir pabuvus vyresnėse klasėse pradedu suprast, kad jos yra gėris! Dar ir todėl, kad dažnos knygos nerasi mokyklos bibliotekoj.

Gan apie mokslus, gana!

Dabar prie turbūt įdomiausio rasto dalyko šią savaitę. Versmė blog`e radau tokį nesveiką dalyką! Autorius paima skirtingas Bioshock 2 detales – ar tai nuotraukas, ar dainas, o gal tiesiog video ištraukas – ir rašo pasakojimus apie tai. Ne tai, kad pasakojimus, o tokius minčių etiudus. Čia įdedu paskutinį jo įrašą, tačiau kitus pasižiūrėt taip pat be proto įdomu!

Kitas dalykas, kuris aktualus man pasirodė, tai naujas Gmail pribumbasas – Gmail priority box. Iš tiesų, labai įdomi ir savarankiška programa – Gmail nusprendžia pagal laiškų turinį ir autorių, ar laiškas Tau svarbus, ar ne, tad būsi užtikrintas , jog niekad nepraleisi ko nors svarbaus.

Nebijokit, taip Google nerenka informacijos apie Jus. Tačiau kiti renka žiūrėdami, kokį telefoną Jūs perkate. Dabar žinome, kad Apple naudotojai vaikosi madų, kvėpinasi moteriškais kvepalais ir laikosi dietos? Kiek tai absurdas, patys pasakykit, nes nei Android, nei Apple nesinaudoju.

Ei, nesinervinkit! Aš netikiu, kad Apple naudotojai yra tokie pamaiviški! Geriau imkit Nestabdom savaitgalio žaidimus, nes atšalus oram ir išsitraukus šiltas kojines, reik kokio užsiėmimo pirštams. Na, blogiausiu atveju, bent jau neįdomiai informatikos pamokai.

Neįprastai trumpas išėjo šis įrašas. Gal dėl šaltų orų, gal dėl naujai prasidėjusių mokslų. Nes pastarieji baigia nemigą iš Nemigos išgydyt. Bet stay tuned tolesnei informacijai, nes kita savaitė oi smagi bus!