Mažiau nei dienai praėjus nuo 19-os „Ką rašo mūsų bendraminčiai?“ dalies, Sergėjus savo tvarkaraštyje paskelbė, kad vėl jis mielai kam nors atiduos dar vieną originalų „Microsoft Windows 7 Ultimate“ už paliktą komentarą. Ar ne šaunu?.. Ne??? Sakot, trūksta dar įvairiausių konkursų, akcijų?.. Tuomet gal sudomintų „HD Naujienos“ tinklaraštyje paskelbta „ABBYY Lingvo X3 mobile“ programos apžvalga, kurią komentuojant galima laimėti ir pačią programą! Geras žodynas kelionėse arba per kalbų kontrolinius „protingai“ naudojamas telefone tikrai gali būti puikiu įrankiu, o „ABBYY Lingvo X3 mobile“, atrodo, būtent toks yra, todėl vertėtų išbandyti savo laimę!

Kalbant apie akcijas, vertėtų nepamiršti ir pradėti ruoštis kita savaitę vykstančiam lietuviškam „Starcraft II“ žaidimo startui. Toks įvykis jau senokai buvo Lietuvoje! „Dievo Režime“ detaliai aprašyti visi niuansai.

Žinoma, jei esi namisėda, gyvas „Starcraft II“ startas tau greičiausiai neįdomus… tačiau gali būti visiškai įdomus…naujas Sony 3D ekrano prototipas!

Jei vis dar gyveni 8-bitų pasaulyje, gal jau pats metas būtų pradėti naudotis 8-ių bitų žemėlapiais ir, jei turi mylimąją, gal jau būtų pats metas jai pasipiršti mylimajai?

Galbūt esi meno žinovas? Dievas Tėvas lauke, kad jo režime pasidalintum mintimis apie tai, kiek žaidimai yra menas. Taip pat gali būti, kad kaip menininką(-ę) sudomins naujos kartos 3D piešimo įrenginys.

Telefonų ekspertas? Tuomet galbūt vertėtų pagilinti savo žinias, kaip galima sutaisyti naujo iPhone prastą anteną ar išvis jos netaisyti… bei kaip skirtingų telefonų antenos veikia esant lietui ir kaip atrodys nauji Samsung’o AMOLED telefonų ekranai.

Pabodo GTA? Nepamiršk, kad ne taip seniai pasirodė A.P.B.! Originalas šiam žaidimui sukūrė šiek tiek ilgesnį kaip 3-ų minučių trukmės filmuką! Tuo tarpu Dievas Tėvas liepė savo pavaldiniui Artojui apžvelgti šį žaidimą pirmiau jam, o ne Games.lt lankytojams! 🙁

Užkniso kabelių marmalynė po stalu? Sužinok 10 būdų kaip galima juos papuošti!

Jei turi namie begalę šlamšto ir esi transformerių fanas (Juk naujo žaidimo apžvalgą perskaitei?), gali pabandyti susikonstruoti vieną iš jų. Kai kas tą padaryti jau pabandė ir jam pavyko!

Dar norisi apžvalgų? Puiku! Šią savaitę jų buvo tikrai nemažai ir įdomių! Buvo apžvelgti „ENERMAX Apollish Vegas“ ir „Prolimatech Armageddon“ aušintuvai, naujas Sims 3 papildymas, „Samsung SE-S084“ išorinis diskų įrenginys, GTA 4 papildiniai – „Episodes from Liberty City“, „Edifier S530D 2.1“ garsiakalbiai.

Dar viso to per mažai!?! Tuomet galite paskaityti Originalo mintis apie tai, kad nelabai aišku kam iš tiesų yra skirtas „Kinect“ įrenginys. Galite taip pat pasidomėti galimybėmis laimėti kompiuterinį pokerį…

…tai šiam kartui ir viskas! Kitos dalies laukite po savaitės. Ją greičiausiai vėl rašys *Nemiga*.