„Windows 7“ operacinės sistemos pardavimai stebina visus. Jos kopijų jau parduota daugiau nei 150 milijonų! O manantiems kad čia jau pabaiga, turiu blogą žinią- kas septynias sekundes yra parduodama po dar vieną kopiją! Taigi, pabaigę skaityti šią pastraipą “Microsoft” jau bus pardavusi apie dvi – tris operacinės sistemos kopijas :].

Andrius trumpai apžvelgia “iPhone 4” ir “iOS 4”. Kas naujo šiame telefone? Kuo jis pranašesnis už savo pirmtaką? Kodėl TU jį turėtum įsigyti? Visa tai sužinosite šioje apžvalgoje.

Dievo Režimo naujasis skyrelis pavadinimu “Industrijos žvaigždės” pristato savo antrąjį straipsnį kuris yra skirtas vienai iš “Nintendo” kompanijos žvaigždžių- Gunpei Yokoi. Šis žmogus sukūrė „Donkey Kong“, padėjo kurti tokius žaidimus kaip „Metroid“, „Mario Bros“ ir „Kid Icarus“. Taipogi kūrė ir didžiausią „Nintendo“ nesėkmę primenantį žaidimų įrenginį- „Virtual Boy“, kurio nesėkmė privertė Gunpei palikti „Nintendo“.

Pasaulio futbolo čempionatui vis labiau artėjant kulminacijos link, „Voras“ mums pristato būdus, kuriais galime sekti rezultatus ir rungtynių eigą, bei čempionatų istoriją.

Lietuvoje vykusio „Internet Explorer 8“ papildukų kūrimo konkurse laimėjęs, „Maps.lt“ papilduką sukūręs Arvydas Dotas keliaus į ateities interneto konferenciją kuri vyks Las Vegase. Kiti du, antrąją ir trečiąją vietą užėmę dalyvaiai gaus kiek mažesnes dovanas, kaip „Xbox 360 Elite“ konsolę ar „Windows Mobile“ mobilųjį telefoną. Sveikiname!

Gamesnation.lt mums pristatė “Red Dead Redemption” apžvalgą. Šis laukinių vakarų žaidimas pasakoja istoriją apie savo gaujos išduotą vyrą, kuris siekia išgelbėti vyriausybės pagrobtą jo šeimą. “Red Dead Redemption” kurtas “Rockstar” kompanijos, kuri kūrė tokius žaidimus kaip “Grand theft auto” serija bei “Bully”. Ar ir šis žaidimas vertas dėmesio? Tronox mums sako TAIP. “RDR” apžvalga.

Kaip ir kiekvieną savaitę Artojas mums pristato po apžvalgą arba pyrago receptą :]. Ši savaitė nėra išimtis. Artojas iš Dievo Režimo mums pristato “Final Fantasy XIII” apžvalgą.

Na, o pabaigai- kaip atrodytų filmas, kurtas remiantis „Java“ ir „.NET“? Drama? Komedija? Erotinis filmas? O gal viskas viename? :]

Kaip ir visada – radę įdomų straipsnį, apžvalgą, ar filmuką nepatingėkite ir atsiūskite nuoroda į jį asmenine žinute Nowitzki, ir pasistengsime jį parodyti visiems. Iki!