Prisimenate paslaptingai pamestą ir „Gizmodo“ tinklalapiui parduotą naująjį „Apple iPhone“? Šis įvykis, pasibaigė filmo verta atomazga. Įtariamasis net USB raktus paslėpė krūmuose! Tiesa šimtu procentų šita istorija tikėti nėra jokio pagrindo. Gal tai vienas iš „Apple“ reklamos triukų?

Prakalbus apie „iPhone“ verta paminėti jog tie patys „Apple“ užpatentavo naują išradimą, padidinantį jūsų telefono saugumą. Šis išradimas ateinančiuose „iPhone“ telefonuose leis juo naudotis tik atpažinus jūsų širdies plakimą! Jei jūsų telefoną paims draugas, vagis, tėvai ar koks kitas asmuo, jis paprasčiausiai neatsirakins.

Niekada nenuilstantys „Dievo režimo“ autoriai vis dažniau mus stebina savo apžvalgomis. Šį sykį jie apžvelgs ne žaidimą, o jų kūrėją Cliff Bleszinski! Jis prisidėjo prie tokių žaidimų kūrimo kaip „Unreal tournament“, „Gears of war“ ir daug kitų.
Tiesa yra ir viena žaidimo apžvalga, šį sykį skirta „Aliens vs Predator“ žaidimui. Artojas šventai tikėjo jog šis žaidimas bus vertas dar 1999 metais išleistos „AvP“ žaidimo dalies, tačiau teko nusivilti.

„Street fighter 4“ atgaivino seriją ir antrą kartą įžiebė aistrą kovoti gerbėjų širdyse, o „Super Street fighter 4“ viską padvigubina ir pagardina pridėdama naujų kovotojų, „bonus“ lygių bei galimybių. „Gamesnation“ apžvalgoje išvysite ką apie šią patobulintą „Street fighter 4“ versiją mano apžvalgininkas Tronox. Malonaus skaitymo!

Visi žinome tokias konsoles kaip „Super Nintendo“, „Sega“ su CD-Rom priedėliais, tačiau turbūt nedaugėlis žinojote jog buvo suplanuotos dar net trys konsolės, kurios, deja, nebuvo pasiekusios dienos šviesos dėl neįmanomai aukštai užsibrėžtų tikslų ar nesutarimų tarp kūrimo kompanijų. ZeaLotLT mums siūlo peržvelgti Top 3 niekada neišleistų konsolių.

Jei turite dvejonių dėl filmo „Geležinis žmogus 2“ ir vis dar mąstote ar eiti žiūrėti šį filmą, paskaitykite šį Voro parašytą trumpą apžvalgėlę, ir manau jums neliks dvejonių. Jis mano, jog yra užslėpta mintis susijusi su Bill‘u Gates‘u ir Steve‘u Jacobs‘u.

Originalas mėgaujasi jo manymu „Return to castle Wolfenstein“, ir „CoD: MW2“ mišiniu, su „Halo“ prieskoniais. Komentaruose verda diskusija, ar „Killzone 2“ tikrai tik saldainis akims ar geras FPS žaidimas „Playstation 3“ konsolėje? Tiesa roboto-Hitlerio šiame žaidime nerasite.

Štai tokia šios savaitės įvykių apžvalga. Malonios jums darbo savaitės, ir nepamirškite- vasaros atostogos jau visai čia pat! Ir kaip visada, radę įdomų filmuką, straipsnį, apžvalgą ar interviu praneškite man t.y. Nowitzki ir mes mielu noru jį patalpinsime čia!