3D filmais studijos bando mus sudominti jau nuo 1922‘ųjų metų, tačiau ar mes esame pasiruošę? Ar 3D tikrai yra toks naudingas bei eiliniam vartotojui įdomus dalykas, kaip mano filmų kūrėjai? Daugybė žmonių ginčijasi ar 3D tikrai reikalingas standartas, ir neprieina vieningos nuomonės. Siūlome paskaityti, kaip prasidėjo 3D filmų pristatymas eiliniam žiūrovui.

Negalite atsitraukti nuo „World of Warcraft“ teikiamų malonumų? Turite iPad? „Earthworm Jim“ ir „Messiah“ kūrėjas Dave‘as Perry jums siūlo žaisti „WoW“ per jūsų iPad. Manėte kad tai yra neįmanoma?

M. Cooperis, žmogus kuris išrado pirmąjį mobilųjį telefoną, sako jog šiuolaikiniai telefonai yra per daug sudėtingi. Pasak jo, telefonai turi per daug funkcijų, o gidas kaip naudotis telefonu už jį patį yra daug sunkesnis. Ironiška? Be to, jis juokais prognozuoja, jog ateityje žmonės implantuos telefonus po oda. Tiesa, ankstesnės jo prognozės pasitvirtino.

Kalbant apie telefonus, Originalas mums pateikė vieno iš naujausių „Nokia“ telefonų pavadinimu „X6 Xpress music“. Telefonas laikosi naujausių technologijų bei madų- liečiamas ekranas, naršyklė, puikus muzikos grotuvas, kamera bei gražus dizainas yra. Bet ar kokybiškas pats telefonas?

Vienas iš geriausių 2009‘ųjų metų žaidimų „Uncharted 2: Among thieves“ sulaukė ir Originalo apžvalgėlės. Pasak jo, šis žaidimas yra vienas iš kokybiškiausių bei orginaliausių žaidimų tarp šiuo metu populiaraus „popso“.

Atsimenate Artojo „romaną“ apie žaidimą pavadinimu „Demon‘s souls“? Galvojote jog tai pabaiga? Oi kaip klystate… Antroji „Demon‘s Souls“ apžvalgos dalis, ir patikėkite, ji netrumpesnė

„Super Street figher 4“ žaidžia ir Patarėjas. Dievo Patarėjas. „Street fighter“ frančizė vėl ant bangos!

Štai tokia gaida ir baigiasi dešimtoji, jubiliejinė „Ką rašo mūsų bendraminčiai“ dalis, ir tikimės, jog šių straipsnių bus dar dešimteriopai daugiau :] Ir nepamirškite, jei radote įdomų, linksmą ar informatyvų straipsnelį lietuvių kalba, nepatingėkite ir atsiųskite jį man t.y. Nowitzki ir mes jį būtinai parodysime kitiems!