Vienas iš šiuo metu lyderiaujančių MMO kūrėjų bei leidėjų „Joymax“ šį mėnesį sulauks 15-ojo gimtadienio. Šia proga kompanija dėkoja savo ištikimiems žaidėjams bei žada jiems dovanų.

„Joymax“ duris atvėrė 1997 Balandžio mėnesį, tačiau tik po beveik 8 darbo metų sulaukė pasaulinės sėkmės išleisdama „Silkroad Online“. Vėliau dar didesnės sėkmės sulaukė išleidusi krūvą daug dėmesio sulaukusių iOS žaidimų, kurių tarpe galima rasti ir „Heavy Match“ bei šiuo metu gana populiarius „Digimon Battle“, „Karma Online“, „Digimon Masters“ žaidimus.

„Mūsų fanai mums daug ką reiškia. Ir nesvarbu ar tu žaidi tik keletą valandų kartą per savaitę ar kiekvieną naktį, TU esi mūsų fanas ir narys „Joymax“ bendruomenės ir mes norime apdovanoti kiekvieną tokį kaip tu“, pasakė Nam-Chul Kim, „Joymax“ direktorius ir po minutės pridūrė: „Iš ties nuostabu matyti tiek daug naujų žaidėjų ir kaip greitai galima pajusti jų laimę „Joymax“ bendruomenėje“.

Du specialūs įvykiai bus skirti pažymėti šiai progai. Abu tęsis iki 13 dienos. „Large Recharge“ išrinks 15 žaidėjų, kuriems už pirkinius gražins net iki 1500 silk’o. Kito „Fortune 1500“ įvykio metu net tūkstančiui žaidėjų išleidusių bent 15 silk’o bus sugražinta po 15. Be to, planuojami ir daugiau įvykių, kurie bus padaryti pagal žaidėjų komentarus „Joymax“ bendruomenėje.