Kaip ir daugelio šiomis dienomis išleidžiamų žaidimų, taip ir „Evolve“ startas nebuvo rožėmis klotas. Tiksliau, „Evolve“ nuklotas monstro paliktomis išėdomis, ir jos toli gražu nekvepia.

Internete pasipylė žaidėjų pasipiktinimai „2K“ godumu  vos tik „Evolve“ startavo ir jau siūloma prisipirkti DLC priedų, kurių bendra suma, jei nuspręsite įsigyti juos visus, siekia virš 130 JAV dolerių. Negana to, kaip ir kiekvienas naujas žaidimas, taip ir šis, turi savo klaidų.

Tinklapyje „Reddit“ pranešama, kad jei bandysite pasileisti žaidimą kieno nors kito konsolėje, nesvarbu, jog būsite prisijungę prie savo vartotojo, neteksite viso progreso, kurį buvote pasiekę. Panašu, kad žaidimas susidūrė su šiokia tokia sinchronizavimo problema.

„2K“ ir žaidimo kūrėjai „Turtle Rock Studios“ kol kas nieko nekomentuoja. Tiesa, „Kotaku“ per studijos ryšių su visuomene skyrių išsiaiškino, kad apie šią problemą jau yra žinoma ir ją bandoma išspręsti.

Taigi, jeigu nenorite prarasti progreso, nežaiskite žaidimo keliose skirtingose konsolėse, kol kūrėjai neišleido pataisos. Priešingu atveju būsite nublokšti į pradinį evoliucijos tašką.