Majesco praneša, jog greit turėję pasirodyti žaidimai „Jaws Unleashed“ ir „Infected“ nukelti į 2006-ųjų metų pavasarį. Pagal paskutinįjį leidėjo finansinį pranešimą, taip buvo padaryta dėlto, kad prireikė daugiau laiko pilnam šių žaidimų užbaigimui.

„Jaws Unleashed“, tai „action-adventure“ stiliaus žaidimas, kuris pasirodys PC, PS2 bei Xbox. Šio žaidimo kurėjas Appaloosa Interactive kompanija, kuri yra sukūrusi tokius hitus kaip „Ecco the Dolphin“, „Wacky Races“, „Jurassic Park: The Lost World“ ir kitus.
Šis žaidimas pasiūlys žaidėjui „būti“ didžiuoju baltuoju rykliu. Dėka „traiškančio“ žaidimo grafinio varikliuko, jūs galėsite apkandžioti ar kitaip sunaikinti įvairiausius aplinkos objektus bei plėšyti savo aukas, gabalėlį po gabalėlio.

Kitas žaidimas, Planet Moon Studios kompanijos kuriamas produktas „Infected“. Tai trečiojo asmens šaudyklė, skirta išskirtinai tik PSP (PlayStation Portable) konsolei. Veiksmas vyks Niu Jorko mieste, kur po neaiškaus viruso poveikio vietiniai gyventojai tampa savižudžiais maniakais. Jūs busite Niu Jorko policijos pareigūnas, kuris turės imunitetą šiam baisiam virusui, jau spėjusiam išplisti visame mieste. Šio viruso plitimą galėsite sustabdyti tik šaudydami į užkrėstuosius asmenis su specialiu virusiniu ginklu, kuris pakrautas šoviniais pripildytais jūsų kraujo.

Majesco neabejotinai tikisi, kad žaidimai turės paklausa ir kompanijai atneš taip reikiamo pelno, nes kompanijos pajamos, lyginant su praėjusių metų trečiuoju ketvirčiu, sumažėjo 4,6 milijonų dolerių. Pastaruoju metu kompanija išgyvena ne pačius geriausius laikus. Paskutinieji jų žaidimai nesusilaukė pakankamo žaidėjų susidomėjimo.