„Nintendo“ kūrė savo konsolę „Wii“ ir po to ilgai, bei nuobodžiai piršo savo nuomone, jog ne visi žaidėjai yra nieko nesugebantys namisėdos. Pirmosios savaitės „Wii“ pardavimai atrodo patvirtina, jog žaidėjai irgi palaiko tokią „Nintendo“ poziciją. Tačiau didžiausia problema, jog po pirmosios žaidimų savaitės daugelis JAV žaidėjų jau paduso.

„The Wall Street Journal“ praneša apie pirmuosius žaidėjų negalavimus, kurių vienas pavadintas „Wii Elbow“ (Wii alkūnė). Tai yra pirmieji visuotiniai tiesiogiai su žaidimais susiję negalavimai nuo „Nintendo Thumb“ (Nintendo nykštys) laikų, kuris kamavo daugelį žaidėjų ankstyvaisiais 80-aisias NES laikais.

Laikraštis pasikalbėjo su keliais „Wii“ savininkais, kurie teigia jaučiantys skausmus dėl dažno konsolės naudojimo. 12 metų mergaitė iš Kentukio (JAV) sako jaučianti dilgčiojimą savo dešinėje rankoje, po to kai pažaidžia boulingo ar bokso žaidimus „Wii Sports“ rinkinyje.

Tuo tarpu kompiuterių programuotojas iš Minesotos, kuris teigia nesantis „labai aktyvus“, skundžiasi nuolatiniais skausmais petyje. O žmogus iš Indianos skundėsi po žaidimo „prakaitu permirkęs kiauriai nuo kojų iki galvos“.

Tuo tarpu tokiems žaidėjų negalavimams „Nintendo“ turėjo savo paaiškinimą. Kompanijos marketingo viceprezidentas Perrin Kaplan laikraščiui teigė: „Jeigu žmonės bežaisdami su „Wii“ labai greitai uždusta, ar vėliau jaučia skausmą, galbūt jiems reikėtų pradėti daugiau sportuoti“.