Saugumas yra vienas iš dalykų, kuriuose Android konkurentai visada nori pasirodyti geriau, bet yra tik kelios organizacijos į saugumą žvelgiančios rimtai. Vienos iš jų yra JAV vyriausybė ir JAV kariškiai. Ir atrodo, kad jos greitai apsirūpins Android prietaisais.

Mes jau matėme, kad Pentagonas patvirtino vieną  „Android“ įrenginį pritaikytą naudojimui, ir dabar „CNN“ praneša, kad JAV kariai gali gauti Android prietaisus, iki šių metų galo. Vyriausybė išbandė Android išmaniuosius telefonus ir jie atitiko jų poreikius, nes jie gali būti lengvai modifikuojami. Pranešama kad,  „Apple“ neleis vyriausybei keisti iOS kodo, todėl būtini pakeitimai yra neįmanomi „Apple“ įrenginiuose. Tačiau, Android yra  atviro kodo struktūra, tai reiškia, kad vyriausybė gali keisti ir modifikuoti viską pagal savo poreikius.

Vyriausybė planuoja naudoti rinkoje parduodamus telefonus, kurie naudos modifikuotą Android sistemą. Atrodo, kad vienas iš nedaugelio vyriausybės tikslu dabar yra užtikrinti saugius balso skambučius, taip pat ir kitas funkcijas.

Modifikuoti prietaisai negalės būti naudojami paprastiems skambučiams, žaidimams žaisti ar programoms parsisiųsti. Taigi kareiviai negalės susišaudymo metu sužaisti „Angry Birds“. Mokslininkai yra jau išbandę apie 200 tūkstančių programų. 

Valdžia tikisi aprūpinti savo kariškius išmaniaisias telefonais ir planšetiniais kompiuteriais jau kitą mėnesį.