Šiuo metu Nokia tikisi, jog airius ištikęs stebuklas aplankys ir šiuo metu sunkiai parduodama N-Gage QD. Kompanija anonsavo jog savo telefono ir nešiojamo žaidimų kompiuterio hibridą, kovo 17 dieną, Šv. Patriko Dieną, parduos už sumažinta kainą, t.y. 99 dolerius. Dabartinė šio telefono kaina yra 199 doleriai. Gaila, bet šis pasiūlymas galioja tik JAV rinkai.

„Pardavinėti Nokia N-Gage už perpus mažesnę kainą, yra labai puikus žingsnis JAV rinkoje. Taikant modelį „pirk ir imk“, mes įnešame naujų vėjų į belaidžių telefonų rinką, kadangi jo kaina yra išties prieinama visiems“ – kalbėjo Nokia JAV padalinio vyriausiasis menedžeris Andrius Eliotas.

Bet, be atpiginto telefono visiems žaidėjams bus siūloma įsigyti ir žaidimų mažesnėmis kainomis. Šiuo metu rekomenduojama N-gage žaidimų kaina yra 34.99 doleriai. O šią dieną, vykstant akcijai žaidėjams bus siūlomi žaidimai, kainuosiantis nuo 14.99 iki 24.99 dolerių. O naujai pasirodysiantis Splinter Cell Chaos Theory, bus pirmasis naujas žaidimas sumažintom kainomis.

Na atvirai pasakius šis, Nokia žingsnis, yra išties svarus. Net ir mums lietuviams, kaip žinia negyvenantiems taip gerai, kaip amerikiečiai, įsigyti naują telefoną, už maždaug 255 litus, būtų puikus pasiūlymas.