Trys ginkluoti vyrai užsuko į „T-Mobile“ parduotuvę JAV Teksaso valstijos Fort Bend mieste ir pareikalavo gerų mobiliųjų telefonų. Negavę ko norėjo darbuotojus jie surišo, na o krūvą mobiliųjų telefonų į šiukšlių maišus susikrovė patys. Bendra apiplėšimo metu pagrobtų prekių vertė – net 50 000 JAV dolerių.

Gali būti, jog iš šio rimto nusikaltimo, už kurį Teksase gresia įspūdingos baudos, nusikaltėliai ne tiek jau ir daug pasipelnys – JAV veikia mobilių telefonų IMEI kodų stebėjimo sistema. Operatoriai registruoja parduodamus telefonus, na o vėliau nesunkiai gali juos blokuoti arba rasti jų buvimo vietą. Taigi, pagrobtų mobilių telefonų panaudoti JAV nelabai pavyks, nebent plėšikai nepatingėtų keisti jų visų IMEI kodų.

Vietos kriminalistų teigimu, reikalaudami gerų mobiliųjų telefonų plėšikai veikiausiai turėjo galvoje retus ir brangius vienetinius modelius, kuriais nukentėjusioji „T-Mobile“ parduotuvė neprekiavo. Negavus ko prašyta teko tenkintis įprastiniais telefonais. Tai pirmas kartas Š. Amerikoje kuomet plėšikų taikiniu tapo toks kiekis mob. telefonų.