Skaitmeninės žaidimų parduotuvės „Steam“ ir „Green Man Gaming“ jau priima būsimojo post-apokaliptinio vaidmenų žaidimo „Fallout 4“ išankstinius užsakymus. Už žaidimą prašoma standartinė 60 eurų suma.

„Fallout 4“ išleidimo data kol kas neskelbiama, o daugiau detalių žadama atskleisti „E3“ parodos metu.  Žaidimas kuriamas „PC“, „PS4“ bei „Xbox One“ platformoms.

Vakar paviešintame debiutiniame žaidimo filmuke buvo galima užmatyti keletą įdomių detalių. Pirmoji, tai šuniukas, vokiečių aviganis, kuris, ko gero, sugrįš kaip mūsų kompanionas. Filmuko metu buvo šokinėjama tarp praeities ir ateities, tad kas žino, galbūt galėsime plačiau patyrinėti tai, kas įvyko praeityje ir gal net pamatyti, kaip 2077-siais pasaulis buvo subombarduotas atominėmis bombomis.

Tam tikros filmuke matytos vietos leidžia suprasti, jog veiksmas klostysis Bostone. Sugrįš tokie mutantai kaip Deathclaw bei organizacija, žinoma Plieno brolijos vardu. „Eime, bičiuli“, —  frazė, ištarta filmuko gale, kuomet pagrindinis veikėjas, dėvintis „Vault 111“ drabužius, glostė šuniuką, išties nustebino. Ar tai reiškia, jog pagrindinis veikėjas, pirmą kartą šioje serijoje, bus pilnai įgarsintas?