GTA grįžta su trenksmu. Tiesą sakant „Rockstar“ tereikėjo užsiminti, kad žaidimas kuriamas, kai minia kritikų ir žaidėjų jiems rezervavo, bet kurių metų GOTY ženklelį. Ką tai reiškia? Kad žaidimas bus labai geras?

Greičiausiai, bet ar to gerumo pakaks, kad pateisinti per lubas iššovusius žaidėjų lūkesčius? Sprendžiant iš reklaminių filmukų ir pažadų, ko gero taip, nes šią akimirką kai kurie elementai atrodo tiesiog protu nesuvokiami. GTA V pasaulis bus didesnis nei GTA:SA, GTA IV ir „Red Dead Redemption“ kartu sudėjus. Tai normalu, turint galvoje, kad mūsų pilotuojamiems naikintuvams reikės erdvės „Lock On‘ui“.

Reklaminiais filmukais kūrėjai leidžia suprasti, kad žaidimo pasaulio dydis neturės kritinės įtakos jo apipavidalinimui ir nemėgins mums įkišti 100 hektarų žaliuojančių ganyklų. Ne, ne… Jie žada pliažus, kalnus, laukinę gamtą, miestą, priemiesčius, karo bazę ir krantus skalaujantį vandenyną. Kalbant apie vandenyną… Jo dugnas irgi bus detalizuotas ir tinkamas tyrinėjimams. Nesveiki, blem.

Trys valdomi veikėjai yra tiek pat džiugi, kiek ir gąsdinanti žinia, bet pagyvensim pamatysim. Blogiausiu atveju, jei žaidimas su trim veikėjais nesiklijuos, galėsim raminti nervus šalutinėje veikloje, kurių sąstatą sudaro gyvenimo kokybę gerinantys malonumai — joga, tenisas, golfas, vandens motociklai, nardymas ir t.t. Apie didesnes ir atnaujintas vairavimo/ginkluotės/kovų mechanikas nė nekalbėsiu, tradiciškai jos ir taip gerėja su kiekviena nauja dalimi.

Žodžiu jei jau senai varvinate seilę, žinokite, Lietuvoje jau priimami išankstiniai užsakymai. Kol kas turime info tik iš „Pigu.lt“ ir „Prekes.net“ parduotuvių, bet naujieną pildysime kas kartą gavę naujos informacijos.

Išankstiniai „Grand Thef Auto Five“ užsakymai:

Pigu.lt — X360 ir PS3 versijos.

Prekes.net — X360 ir PS3 versijos.

BigBox.lt — PS3 ir X360 versijos.