Geležinis žmogus, Žmogus voras, Hulkas ir kiti Marvel komiksų pasaulio superherojai- jau šių metų pavasarį visi norintys galės įsijausti į savo mylimus veikėjus ir už juos žaisti naujajame MMORPG (World of Warcraft, Guild Wars 2, Star Wars: The Old Republic) Free to play žaidime Marvel Heroes. Taip, jis nemokamas! Šiandien jo kūrėjai Gazillion Entertainment paskelbė informaciją apie naująją programą Founders, kuri iš tiesų reiškia, kad nuo šios dienos, bet kuris žaidėjas už tam tikrą pinigų sumą galės įsigyti skirtingus žaidimo rinkinius, kurių kiekvienas suteiks jam daugiau privalumų ir valdomų veikėjų. Kaip ir visuose internetiniuose žaidimuose, jie šiek tiek kainuoja, tad svarstantys apie pirkimą verčiau pasižiūrėkite visą informaciją apačioje:

Starter– iš viso yra 16 skirtingų šio rinkinio variacijų ir kiekviename Starter rinkinyje yra vienas iš 16 super herojų. Aišku, žaidėjas pats gali pasirinkti, kokį herojų imti! Kartu su pasirinktu herojumi žaidėjas gauna ir specialų būtent tam veikėjui skirtą kostiumą bei 8 eurų vertės žaidimo pinigų. Taip pat verta paminėti, kad šį paketą įsigijusieji žaidėjai Marvel Heroes galės pradėti žaisti dviemis dienomis anksčiau nei kiti! Šio rinkinio kaina 15.99 eurų (~55Lt)

Premium– yra 7 skirtingi paketai, kuriuose yra po 4 skirtingus herojus iš visos Marvel visatos. O komandų pasirinkimas gana platus: tarp visų komandų yra X-Men’ai, Keršytojai (The Avengers), Marvel Knights bei dar kelios nematytos komandos. Įsigijus šį rinkinį žaidėjas taip pat gaus keturis skirtingus kostiumus savo komandai, žaidimo valiutos, kurių vertė 25 eurai, ir galės pradėti žaisti žaidimą keturiomis dienomis anksčiau. Šio rinkinio kaina 49.99 eurų (~172Lt)

Ultimate– pasak Gazillion Entertainment, pats geriausias ir optimaliausias variantas, nes įsigijus šį rinkinį bus galima žaisti už visus Marvel Heroes išleidimo metu esančius veikėjus! Taip pat visi kostiumai bei specialūs kostiumai iš Premium rinkinių. 40 eurų vertės žaidimo pinigai, 7 dienų išankstinis startas, amžinas 5% didesnis patirties taškų gavimas, 5% didesnis šansas surasti įvairius daiktus ir dar keli privalumai. Šis rinkinys kainuoja 159.99 eurų (~552Lt).

Manau, dėl paskutinio rinkinio kainos visi prasitrynė akis ir dar kartą nusistebėjo. Taip, kaina tikrai nemaža, bet čia jau kiekvieno žaidėjo piniginei reikia spręsti. Visuos šiuos rinkinius galite įsigyti štai čia.

Na, tai ar laukiate žaidimo?

Games.lt