Buvusioji „Ubisoft“ prodiuserė Jade Raymond įkūrė studiją pavadinimu „Motive“, kuri dirbs prie kompanijos „EA“ kuriamų projektų. Anksčiau dirbusi prie „Assassin’s Creed“, „Watch Dogs“ bei „Splinter Cell: Blacklist“ žaidimų, naujojoje studijoje ji užims vadovės pareigas.

Skelbiama, jog „Motive“ talkins studijai „Visceral“ kuriant neanonsuotą „Star Wars“ visatos žaidimą. Žadamas ir glaudus bendradarbiavimas su „Bioware“, kuri šiuo metu aktyviai dirba prie ketvirtosios „Mass Effect“ serijos dalies „Mass Effect: Andromeda“.

Jade Raymond „Ubisoft“ paliko praėjusių metų spalį. Savo sprendimą pasitraukti ji įvardijo kaip „vieną iš sunkiausių sprendimų karjeroje“.

Apie „Visceral“ kuriamą „Star Wars“ žaidimą šiuo metu žinoma nedaug. Sklinda gandai, kad tai bus atvirojo pasaulio žaidimas, o aktorius Nolan’as North, įgarsinęs Nathan’ą Drake’ą „Uncharted“ serijos žaidimuose sako, kad būsimasis „Star Wars“ žaidimas turės panašumų su dabar jau nutrauktu „LucasArts“ kurtu žaidimu „Star Wars: 1313“. Jo teigimu, kai kurias idėjas žaidimas pasiskolino ir iš gerai žinomos „Naughty Dog“ žaidimų frančizės „Uncharted“, nes prie projekto dirba buvusioji „Uncharted“ kūrybos direktorė Amy Hennig.