Panašu, kad daugiau nei metus laiko sklandantys gandai pasitvirtino – Jackie Chan’as tikrai vaidins Misterį Miyagi naujajame Karate Kid perdirbinyje. Šiuo metu garsusis aktorius jau baigia derybas su Columbia Pictures kompanija, todėl jau šios vasaros pradžioje, kažkur Pekino platybėse, bus pradėtas filmavimas.

Šį kartą karate meistro mokinys bus Will’o Smith’o sūnus Jaden’as Smith’as. Tačiau kai kas abejoja, ar dešimties metų vaikas sugebės nusifilmuoti filme, reikalaujančiame daug fizinių jėgų ir plastiškumo. Galbūt nepatikėsite, bet 1984 metais išleistame šio filmo originale šį personažą vaidino Ralph Macchio, kuomet jam buvo net 23 metai. Sunku įsivaizduoti, kaip 13 metų jaunesnis aktorius galėtų pakartoti visa tai, ką pademonstravo pirmasis karate vaikas. Tačiau šiuolaikinės technologijos sugeba daug.

Paskutiniu metu Jackie Chanas nusifilmavo tokiuose pripažinimo susilaukusiuose filmuose kaip The Forbidden Kingdom ir Rush Hour. Karate Kid neturėtų būti išimtis. Tačiau būtų per drąsu sakyti, kad jam pavyks pranokti originalųjį sensėjų, kurio titulą taip ilgai saugojo velionis Pat Morita. Kada galėsime teisti vis dar neaišku, tad belieka laukti tolimesnių naujienų.