Viena „World of Warcraft“ Europos serveriuose žaidžianti gildija paskelbė užmušusi visus tris pagrindinius reidų bosus, kuriuos galima rasti naujame papildyme – „Wrath of the Lich King“ vos per tris dienas.

Gildija, kuri buvo sukurta iš „Nihilum“ ir „SK Gaming“ narių, kol kas dar net neturi savo oficialaus pavadinimo, tačiau dažniausiai žaidžia naudodamiesi „TwentyFifthNovember“ pavadinimu. Būtent tada (lapkričio 25 d.) mes ir turėtume sužinoti tikrąjį jų pavadinimą.

Ši paslaptingoji gildija užmušė šiuos bosus: Kel‘thuzad iš „Naxxramas“ požemio, Sartharion iš „Obsidian Sanctum“ ir Malygos iš „Eye of Eternity“.

„Nihilum“ ir „SK Gaming“ priklauso vadinamiems pusiau profesionaliems „WoW“ reideriams, kurie prieš du su pusę metų buvo pirmieji pasaulyje užmušę bosą. Ir nors kol kas nėra jokių oficialių gildijų varžybų, bet minėtosios organizacijos gali tikėtis uždirbti šiek tiek pinigų iš įvairių reklamų.

Iš viso šiai naujajai gildijai prireikė vos 68 valandų ir 30 minučių nuo serverių starto, kad nugalėtų sunkiausią bosą šiame papildyme.