Nauja savaitė – naujas „Išplėsk savo žaidimų ribas su R3p1cn“ įrašas. Po praeito straipsnio susilaukiau nemažai žinučių su pageidavimais, kad kitą kartą aprašyčiau Far Cry modifikacijas. Jūsų noras – man įsakimas. Taigi šį kartą, rašysiu apie FC. Kai pradėjau žiūrėti kokius mod’us turi Far Cry, supratau, jog šį kartą straipsnelį rašyti nebus lengva, kadangi FarCry’us neturi labai daug modifikacijų, nemažai jų dar yra kuriama, taigi, jeigu nepatiks mano sudarytas TOP’as – tikiuosi už tai manęs nenukryžiuosite.

Seni „Išplėsk savo žaidimų ribas su R3p1cn“ įrašai:

„Išplėsk savo žaidimų ribas su R3p1cn“ #1
„Išplėsk savo žaidimų ribas su R3p1cn“ #2
„Išplėsk savo žaidimų ribas su R3p1cn“ #3
„Išplėsk savo Half-Life 2 ribas su R3p1cn #4″
_________________________________________

Tai kaip gi atrodo šios savaitės TOP5 Far Cry mod’ų sąrašas?

Penktoji vieta – Far Cry: Matto3
Ketvirtoji vieta – Far Cry: First Contact – PlanetFall
Trečioji vieta – Far Cry: FCAM
Antroji vieta – Far Cry: Matto4
Pirmoji vieta – Far Cry: The Delta Sector

Šį kartą aprašytų modifikacijų išbandyti pačiam nebuvo progos, tad manau jog šios savaitės įrašas nebus labai ilgas. Taigi, o dabar šiek tiek apie visas penkias modifikacijas:

Penktoji vieta – Far Cry: Matto3

Šioje modifikacijoje įsikūnysime į Jack’o Carver’io ( CIA agento ) vaidmenį, kuriam teks atlikti nelengva užduotį. Žaidimo metu, žaidėjas galės pasirinkti net kelis savo kelionės maršrutus ( kaip ir originaliame žaidime ), keliaujant kiekvienu iš jų, bus galima daug ką pamatyti…

Šiek tiek Matto3 modifikacijos savybių:
* Galimybė įkrauti žaidimo išsaugojimus per žaidimo meniu.
* Nauji ginklai.
* Nauji objektai, pvz. uolos.
* Slow motion efektas.
* Tipiškas Matto humoras.

Tai dar ne viskas. Įsirašius mod’ą pastebėsime, jog DI tapo kur kas gudresnis. Daugumoje vietų modifikacija atrodo kur kas geriau, negu originalus žaidimas. Sala čia atrodo kur kas gražiau, o pasivaikščiojimai po ją naktį – nepakartojami ir unikalūs.

Ketvirtoji vieta – Far Cry: First Contact – PlanetFall

„Laikykitės žmonės, Jūsų paskutinis mūšis prasidėjo!“

Septyni Salford’o Universiteto studentai ėmėsi ambicingo projekto. Jie sugalvojo sukurti išskirtinę modifikaciją Far Cry žaidimui. Ar jiems pavyko? Mano manymu – taip! Bent jau taip pasirodė pažiūrėjus visus FC – PlanetFall vaizdo įrašus.

First Contact: Planetfall yra mokslinės fantastikos, veiksmo, nuotykių žaidimas. Taip žaidimas! Šios modifikacijos, tikrai nebegalime pavadinti modifikacija, kadangi viskas atrodo kaip naujas, unikalus žaidimas. Žaidžiant, mums padės keisti padarai, o mūsų priešai bus – bjaurūs ‘ateiviūkščiai’.

The Shark in a Cube komandai prireikė 6 mėnesių šios modifikacijos kūrimui, kol sukūrė: naują žaidimo mechanizmą, naujus grafikos efektus, šviežią žaidimo tūrinį, kuris tropinę Far Cry salą pavertė unikalia nesvetingų ateivių planeta.

Trečioji vieta – Far Cry: FCAM

Ši modifikacija pagerina visą žaidimą: jo gameplay’jų, grafiką, žaidimo našumą ( pvz. daugiau kadrų per sekundę ). Trumpai apie tai, kas buvo pakeista: Sustiprinta grafika – šis pagerinimas labiausiai jaučiasi tada, kai pasižiūri į horizontą, kadangi mod’as padidina vaizdo atstumą ( ang. view distance ); Subalansuoti ginklai – Nuo šiol ginklai veikia taip, kaip jie turėtų veikti; Pagerinti efektai – šaudant į smėlį, jis „taškysis“ į visas puses; Pagerintas DI; Pagerinimai Multiplayer srityje; Didesnis kadrų per sekundę skaičius; Sutvarkytos kelios klaidos su animacija; ir t.t.

Žaidžiant Far Cry, tikrai yra pravartu įsirašyti šią modifikaciją, nes tai lyg neoficialus patch’as, kuris ištaiso nemažai klaidų ir pagerina žaidimą.

Antroji vieta – Far Cry: Matto4

Matto4 yra Matto3 tęsinys, kurį sukūrė Mattomedia komanda. Žaidimas prasideda ten, kur baigėsi senesnė šios modifikacijos dalis.
Mūsų laukia nauja, įtraukianti istorija, naujas charakteris kurį mums reikės valdyti, beje jis turės naują savo įgarsinimą, taip pat naujas animacijas, dar mūsų laukia nauji ginklai, kelios staigmenos, detali žaidimo atmosfera, tipiški Matto juokeliai, naujos galimybės ( pvz. šautuvo pagalba galėsime prakiurdyti gesintuvą ir taip apakinsime priešus )

Pirmoji vieta – Far Cry: The Delta Sector

Šią modifikaciją apibūdinti galima labai paprastai – meno kūrinys. Nors žaidimas naudoja CryEngine 1, jo grafinis apipavidalinimas atrodo lyg šiuolaikinio žaidimo, grafika tiesiog nuostabi ir nei trupučio nepanaši į Far Cry. Čia mes rasime naujų ginklų, mašinų ir priešų. Jūs – specialiojo būrio komandos narys. Jūsų užduotis – patikrinti kas nutiko rytų Europoje, kur didelė dalis karinių pajėgų dėl kažkokios priežasties susitelkė į vieną vietą.

Šį kūrinį vadinti modifikacija būtu neteisinga. Tai visiškai naujas žaidimas, kuriame tikrai būtu sunku rasti panašumų iš žaidimo iš kurio jis buvo perdarytas. Tai turi išbandyti kiekvienas FPS žanrą mėgstantis žaidėjas, kadangi šis žaidimas tikrai vertas kiekvienos minutės, kurią praleisite žaidžiant jį.

Taigi toks trumpas šios savaitės Far Cry TOP’as. Iki kitos savaitės!