Nepaisant to, jog Ubisoft per pastarąsias kelias dienas atskleidė Assassin’s Creed 3 bei Far Cry 3 žaidimų PC sistemos reikalavimus, šiandien ji dar išleido ir naują minėtosios šaudyklės trailer’į, kuris mus supažindina su dviem „laukiniais“- Vaas’u ir pirmą kartą girdimu Buck’u.Kaip jau turbūt matėte iš visų Far Cry 3 žaidimo eigos klipų, trailer’ių ir visų paveikslėlių, Vaas’as, kurio piktą žvilgsnį galite pamatyti viršuje, yra negailestingas, miklus, neįveikiamas artimoje kovoje ir kas be ko- psichopatas.

Šiame klipe jūs dar galite pamatyti ir naująjį piktadarį vardu Buck’as. Na, taip, išgirdus jo vardą pradedame galvoti, jog jis yra tikrai bukas… Bet taip nėra! Ubisoft tvirtina, jog jis yra dar negailestingesnis nei minėtasis Vaas’as ir jo pagrindinis ginklas yra mačetė, su kuria jis kovoja tikrai neblogai. Australas Buck’as yra Hoyt’o Volker’io samdomas žudikas, narkotikų prekeivis ir dar užsiima žmonių prekyba. Nors iš pirmo žvilgsnio jis atrodo draugiškas ir normalus, bet pasižiūrėjus klipą šiek tiek ilgiau iš karto paaiškėja, jog juo pasitikėti tikrai nereikia…

Ubisoft planuoja išleisti Far Cry 3 visoje Europoje (UK viena diena vėliau) jau lapkričio 30 dieną PC, Xbox 360 ir Playstation 3 sistemoms.

VG247, Games.lt