Praėjus kiek daugiau negu dviem mėnesiams nuo „Watch Dogs 2“ debiuto, „Ubisoft“ šiandien „PlayStation 4“ išleido šio atviro pasaulio veiksmo žaidimo bandomąją versiją. Nuo sausio 24 d. ji bus prieinama ir „Xbox One“ platformai. Tą pačią dieną šiai konsolei ir kompiuteriams pasirodys „T-Bone Content Bundle“ papildymas, gruodį išleistas tik „PlayStation 4“, skelbiama kompanijos pranešime žiniasklaidai.

Bandomoji versija sužaisti „Watch Dogs 2“ tris valandas, per kurias žaidėjams bus prieinamas visas žaidime esantis turinys įskaitant aplinkas, pagrindines ir papildomas misijas, tinklo režimus bei ginklus ir prietaisus.

Įsigijus pilną versiją, progresą bus galima pratęsti nuo ten, kur jis baigėsi bandomojoje.

„Watch Dogs 2“ debiutavo konsolėms „PlayStation 4“ ir „Xbox One“ 2016 m. lapkričio 15 d. Kompiuterinė versija pasirodė lapkričio 29 d. Žaidimas sulaukė kiek palankesnių įvertinimų negu 2014-ųjų pirmtakas, tačiau jo išankstiniai užsakymai atsiliko nuo „Ubisoft“ prognozių. Pardavimų duomenys kol kas neatskleidžiami, ir jei nebus pakankamai geri, gali taip ir likti paslaptimi, visai kaip tai nutiko su „Watch Dogs“ – iki šiol žinoma tik tiek, kad „Ubisoft“ iki 2014 m. pabaigos išplatino 10 mln. jo kopijų.