Pagaliau Atari pradžiugino visu RTS megėjus, išleisdama studijos Eugen Systems kuriamo žaidimo Act of War: Direct Action demo versija. Šis naujasis projektas yra labai gerai vertinamas, ir žada sudrebinti visus likusius RTS žaidimus.

Act of War nukels mus į tokius didmiesčius kaip San Franciskas, Londonas, Vašingtonas ir Maskva. Žaidimo istorija pasakoja jog teroristai nusprendė nugalėti vakarus ekonomiškai. Ir šiuo metu jiems tas puikiai sekasi, benzino kaina pakilo iki 9 dolerių už galoną, minios žmonių išėjo į gatves protestuoti ir raginti valstybes imtis kokių nors veiksmų.

Būtent tokiuose laikuose ir prasideda 685 MB demo versijoje. Joje jūs gausite vieną vieno žaidėjo režimo misiją, kurioje teks įvykdyti 5 užduotis. Šią demo versija galite kuo puikiausiai parsisiųsti iš oficialaus tinklalapio.

Žaidimas numatomas išleistas šių metų Kovo 15 dieną. Teigiama jog Act of War istorija parašė žinomas knygų autorius Dale Brown. Tai pat žaidimas žada naujove, jog skirtingai nei kituose panašaus žanro žaidimuose, čia jums teks iš tikrųjų saugoti žmonių gyvybes. Taigi žaidime atsiras galimybė imti įkaitus.

Iš viso Act of War siūlys tris skirtingas rases, 100 įvairių unitų ir patobulinimų, 15 paprasto mūšio žemėlapių, nusidriekusių per visą pasaulį. Ir tai pat net 30 vieno žaidėjų misijų. Plius galimybė susigrumti ne tik su virtualiu, bet ir gyvų oponentu, per daugelio žaidėjų režimą.