Nauji metai – nauja pataisa (1.9.0) skirta World of Warcraft.

Ką gausime su naująja pataisa? Pirmiausia tai du naujus didžiulius požemius – Ruins of Ahn’Qiraj (20 žmonių) ir Temple of Ahn’Qiraj (40 žmonių).

Grafiniai pakeitimai aukšto lygio klasių šarvų rinkiniuose.

Nuo šiol aukcionai bus visuose didžiausiuose miestuose. Už Ordą žaidžiantiems – nauji aukcionų namai Undercity ir Thunder Bluff miestuose (senasis AH pasiliks kur ir buvęs – Orgrimmar’e). Visi trys miestai dalinsis tuo pačiu aukcionų rinkiniu. Tai yra, parduodamą daiktą Orgrimmar’o aukcione, bus galima nusipirkt Undercity’je arba Thunder Bluff’e. Ir atvirkščiai. Panašiai ir su Aljansu. Be Ironforge jau esančio AH, nauji aukcionų namai Stormwind’e ir Darnassus’e.

Žiūrim toliau, pasikeitimai raid’ų tvarkaraščių sistemoje. Taip pat galimybė užsiregistruoti į kelis Battleground’us iš kart. Nebereiks galvoti kur eiti kautis. Tiesiog užsiregistruoji į visus tris ir prašau – į pirmą galimą jau ir paimtas :). Priedo pasikeitimai raid’ų laikmačiuose. Naujosios sistemos dėka Molten Core, Blackwing Lair ir Temple of Ahn’Qiraj cooldown periodas bus 7 dienos, kassavaitinės techninės profilaktikos metu. Onyxia – 5 dienos, o Zul’Gurub ir Ruins of Ahn’Qiraj po 3 dienas, mažiausių apkrovimų metu.

Ir daug diskusijų sulaukęs pakeitimas – perdaryta Paladino talentų sistema.

Pataisa „sveria“ apie 78 MB. Daugiau informacijos rasite officialioje WoW svetainėje.