Nors antrosios kartos „iPhone“ savybės ir intriguoja – 3G, GPS, nauja firmware – netrūksta ir pasigendančių kai kurių savybių, būdingų daugeliui sumaniųjų telefonų. Liepos 11 dieną turinti pasirodyti antra „iPhone“ versija kritikuojama dėl to, kad neturės filmavimo funkcijos, galimybės praplėsti atmintį kortelėmis.

Tačiau girdėti ir įdomesnių skundų. Štai „Deleware Online“ praneša, kad „iPhone“ telefonu skundžiasi dailioji lytis. Kaip žinia, įrenginys valdomas lietimu – „iPhone“ reaguoja į pirštų galiukuose esančius elektrinius krūvius tačiau yra visiškai bejausmis, jei jis liečiamas tik nagais. Taigi, kyla bėdų, jei jie estetiniais sumetimais kiek ilgesni.

Portalui besiskundžianti amerikietė teigia suprantanti, kad vyrai ir moterys nagus traktuoja kitaip, bet jei šis skirtumas toks akivaizdus, kodėl tuomet „Apple“ neprisiderino prie dailiosios lyties poreikių.

Žinoma, sprendimas yra ir jis naudojamas – pakanka valdyti telefoną lazdele. Logiška, bet gal ne taip patogu kaip tiesiog baksnoti pirštu.

Anksčiau buvo ne kartą skelbta, kad problemų su „iPhone“ ekrano reakcija į paspaudimą kylą ir vartotojams su stambiais pirštais. Nepriklausomai nuo lyties. Daug kalbama ir apie tai, kad „iPhone“ virtualiai klaviatūrai trūksta atoveiksmio funkcijos, nėra aišku, ar mygtukas jau paspaustas, ar dar ne.

Na, visiems savos bėdos, tik įdomu, kas bus kai „Microsoft“ įgyvendins savo viziją ir „Windows 7“ operacinėje įdiegs valdymą lietimu. Trumpi nagai taps nemadingi…?