Paskutiniuoju metu internete vis daugėja skundų, kad „iPhone 5“ pas klientus iš parduotuvių jau atkeliauja subraižytas. „Apple“ ginasi, kad toks reiškinys yra visiškai normalus, deja, tai tiesiog negali būti normalu, kai kalbama apie aukščiausios klasės įrenginį už nemažą pinigų sumą.

Dėl visko kaltas yra „Apple“ sprendimas grįžti prie aliuminio korpuso ir gana prastas kokybės tikrinimas „Foxconn“ fabrikuose. Visgi, „Apple“ gana sunkiai, bet bando taisyti savo klaidas, reikalaudami „Foxconn“ dar labiau pagerinti gaminių kokybę. Be jokios abejonės, tokie reikalavimai gana smarkiai lėtinina įrenginių gamybos tempus, o prie viso to dar ir prisideda gana didelis naujųjų ekranų trūkumas. Taigi nors ir pristatę gana sėkmingą „iPhone“ „Apple“ dabar turi spręsti gana netikėtas problemas. 

Keisčiausia yra tai, kad „Macbook“ naudoja lygiai tokį patį aliuminį, bet skundų dėl šių kompiuterių dar nepastebėta. Galbūt tai įtakoja žymiai mažesni pagamintų kompiuterių kiekiai, o galbūt tai atsitikintinumas. Visgi, faktas yra tas, kad „Apple“ tikrai turi kur stengtis, nes minimalistinis „iPhone“ dizainas ir įbrėžimai visiškai nesiderina.