Kada apskritai pradėjai labiau domėtis žaidimais? Papasakok apie tai plačiau.

Svaras:
Aš buvau mažiukas, kai mano dėdė įsidarbino viename pirmųjų Lietuvoje Skaičiavimo centrų.Tada kompas užėmė visą kambarį ;). Ir žaidimų buvo tik keli ir juokingi tokie, ekrane taškiukai šokčioja ir tiek. Bet man, vaikui, tai buvo nerealu. Būdavo vakarų, kai dėdė man apie kompus ir žaidimą tokį „Klingai“, berods, prieš miegą pasakodavo kaip pasaką… Va tada ir susidomėjau ;). Aišku, pats asmeniškai „geimeriu“ tapau jau brandaus amžiaus, personalinių kompų mano paauglystėje nebuvo.Tik studijose keliose, tada ir videku nebuvo, nekalbant apie DVD ir taip toliau…

Justas:
Kiek aš save atsimenu, visada buvau linkęs prie jų. Pradedant Palangoje, kai man buvo 4-5 metai, (man dabar 31) žaisdavau tą gerą žaidimą, kur reikėjo laivus skandinti iš povandeninio laivo .
Vėliau, kai su tėvais persikraustėm į Ispaniją, – man buvo 6 metai – pradėjau žaisti su, berods, viena iš pirmųjų žaidimų konsolių Atari 1200. Vėliau pirmas kompiuteris atari 600xl su 16 KB atminties, Sinclair 48, atari 130XE bei pirmieji PC XT. Mėgiamiausi žaidimai būdavo „Pac-man“, „Galaxy“, „Bomber jack“, „Atic-atak“, „Sabrewolf“ ir tt.

Mamania:
1991-aisiais metų tėvas padovanojo Nintendo konsolę. Po gerų 2 metų visi turėjo to paties pobūdžio „HITEX“ variantus. Tais laikais „Super Mario“ ar „Turtles“ labai buvo populiarus.

Ar mėgsti žiūrėti filmus, skaityti knygas ar šiaip spoksoti TV? Jei taip, įvardink savo mėgstamiausią iš kiekvienos paminėtos srities?

Svaras:
Mėgstu skaityti knygas, filmus rečiau, o telikas man reikalingas tik žinioms ir sportui.
Kalbant apie mėgstamiausias, tai kaip ir kitiems, sunku įvardinti kelis „super“. Na, sakykim, knygos tegu bus „Alchemija“, „Žiedų valdovas“, „Deatstalkeris – Sėlinanti mirtis“. Filmai: „Svetimi“, „Žvaigždžių karai“, „Žiedų valdovas“, „Šuo – vaiduoklis“… Bet realiai tai neatspindi nė šimtosios dalies to, kuo domiuos, ir kas yra labai mėgstamo, juk viskas priklauso nuo tos minutės nuotaikos ir panašiai.

Justas:
Viską mėgstu… Filmai – fantastika, knygos apie šnipus, TV – „Discovery“, „History“, „BBC World“.

Mamania:
Mėgstu viską iš išvardintų. Filmas: „Forestas Gumpas“. Knyga: G. Orvelo – „Gyvulių ūkis“. TV – MTV.

Koks esi „geimeris“? („Tik bendram išsilavinimui (<1 val. per dieną)“, „mėgėjas (1 – 2 val. per dieną)“, „profas (2 – 4 val. per dieną)“, „maniakas (>4 val. per dieną)“).

Svaras:
Būna, savaitę neprisėdu, darbai visgi, reikalai, šeima, bet jei prisėdu – tai „maniakas“.

Justas:
Nežaidžiu kiekvieną dieną, nes to man neleidžia darbai. Tačiau kartais savaitgaliais pasėdžiu net iki 14 val. Arba, kai mažiau darbų savaitės dienomis, iki 4 – 5 val. Šiaip, jeigu žaidimas įtraukia, tai skiriu kiek galima daugiau laiko kol jį arba pabaigiu arba įvaldau iki aukšto lygio.

Mamania:
Mėgėjas 😀

Jei pasitaikytų proga sukurti garso takelį kokiam nors žaidimui, ar sutiktum? Kodėl?

Justas:
Hmmm, čia gal labiau muzikantams klausimas, ne vadybininkui :P.

Svaras:
Sutikčiau, aišku.Būtų smagu save pabandyt bei prisidėti prie to, kuo paskui kažkas džiaugsis ir susidomės.O dar smagiau būtų, jei geimas kietas būtų ;).

Mamania:
Sutikčiau iš karto. Yra keli žaidimai, kuriuos žaisdamas išjungiu foninės muzikos grojaraščius, tiesiog nuotaika jų neprilimpa ir tiek. Manau, kad būdamas DJ‘ėjus, galėčiau atrasti tinkamesnę muziką kai kuriems žaidimams arba net jų žanrams

Kaip manai ar įsivaizduoji, kaip kompiuteriniai žaidimai turėtų atrodyti tolimoje ateityje ?

Svaras:
Nebus kompų, tiesiog pasakai komanda ir atsiduri virtualioje realybėje, kur pats tiesiogiai dalyvauji veiksme.Tik kad realiai nemirsi, tik teks logintis iš naujo.O beje… dabar pagalvojau, kad atsiras norinčių ir mėgėjų tokių geimų, kur viskas gali baigtis, bet tai jau bus nesąmonė – žaidimai turi likti žaidimais.

Justas:
Manau, kad tai bus kaip alternatyvi realybė. Panašiai kaip „Star Trek“ Holograminis kambarys. Žmonės bus žaidimas, jie galės pilnai dalyvauti veiksme, jausti tokius dalykus kaip kvapus, fizinį skausmą, etc. Ar tai gerai ar blogai? Manau, priklausys nuo kiekvieno žmogaus pusiausvyros.

Kokia yra tavo nuomone apie ,,Grand Theft Auto“ žaidimų seriją, žinoma, jei tik tokia žinai . Nors, kita vertus, kas gi jos nežino?

Svaras:
Be abejo žinau, kaliau kažkada, na perėjau, tačiau mano skonis kiek kitoks… Mane labiau domina „fantasy“ geimai, tokie, kaip „Lineage II“ arba „Diablo“…

Mamania:
Stengiuosi apeiti šį žaidimą, bet, matau, neišeina =]. Kai kurių geimerių patarimu, užsisakiau šį žaidimą savo PSP konsolei, pažaisiu, pasakysiu.

Justas:
Aš pats esu žaidęs „Vice city“. Man, kaip suaugusiam žmogui, pats konceptas yra juokingas ir įdomus kaip laiko praleidimas ir juodo humoro dozė. Manau kad tai yra labiausiai amžiaus cenzo reikalaujantis žaidimas iš mano matytų.

„Teisingiausias“ žaidimų žanras, mėgstamiausias žaidimas?

Svaras:
Labiausiai užkabinę žaidimai: „Diablo“ – laukiu trečio ir šiuo metu žaidžiamas „Lineage2“… Nelabai mėgstu lenktynes, kartais palošiu kokią strategiją. A, tiesa, dar „Doom 3“ patiko labai, CS kaldavom kažkada itin smarkiai su chebra…

Justas:
Che che . Aš šiaip labiausiai mėgstu PS2 „Grand Turismo 4“ bei „World Rally Championship 4“. Tačiau anksčiau žaidžiau „CS“, dabar „sėdau“ ant „Lineage II“, nors niekada nebuvau didelis RPG mėgėjas. Tačiau faktas, kad čia dalyvauja tikri žmonės iš viso pasaulio padarė šį žaidimą labai patraukliu.

Mamania:
Aišku, kad sportiniai! =]] Šiuo metu „SSX Snowboarding ON TOUR“.

Kokiu „aparatu“ loši kompiuterinius žaidimus? Jei PC, gal galima sužinot jo duomenis?

Svaras:
Paprastu savo laptopiuku ;). Surinktas jis, 1,4 Intel Banias, 512, rodeono „vaizduškė“… Senas elementaras ;).

Mamania:
Šiuo metu PSP only.

Justas:
Hmmmm. Kol kas naudoju „valdišką“ PC. 2 Ghz Pentium 4, Radion 9000. Tai nėra žaidimų PC.

Pirmas kompiuterinis žaidimas? Kelerių metų „geimerio“ stažą jau turi?

Svaras:
Pirmas…. gal „Minesweeperis“ ;)))))…. Iš tokiu rimtesnių tai „Diablo“, matyt…

Mamania:
„Contra“ ant „Nintendo“. Galima sakyti, kad 15-kos.

Justas:
Manau kad pirmą asmeninį kompą galima skaityti Atari 600xl kurį gavau, kai man buvo 7 metai ir žaisdavau „Pole Position“ bei „Eastern Front“. EF buvo strateginis žaidimas, kuriame reikėjo vadovauti vokiečių kariuomenei ir bandyti pakeisti istoriją ir užkariauti CCCP. Tai ganėtinai keista, nes mes tada buvom LTSR piliečiai .

Ar su visa G&G chebra išbandot savo jėgas virtualioje erdvėje? Kas visiems duoda į kaulus?

Svaras:
Seniau visi CS kaldavom, dabar kažkaip seniai bebuvom.O dėl sukalimo, tai, matai – laimė įnoringa ;). Šiaip, kas daugiau lošia, tas daugiau ir laimi… Na logiška ;).

Justas:
Su Svaru lošiam „Lineage II“ vienam klane su tavim… Tai čia tu viską žinai. Anksčiau eidavom po koncertų į interneto kavines ir CS kaldavom. Dažniausiai buvo Pushaz, Svaras ir aš. Mes vienodai gerai lošiam .

Mamania:
Kažkada tai darydavome ant „Counter Strike“, naktimis chebra sėdėdavo, aš prisijungdavau kartais. Svaras, Pushaz ir Justas (mūsų vadybininkas) buvo stipriausi.

Hip-Hopas ir kompiuteriniai žaidimai. Ar yra kas nors tarp jų bendra?

Svaras:
Visu pirma reperiai taip pat žmonės ;). Ir normalu, kad daugelis, kaip ir visi šiais laikais, mėgsta geiminti. Dar žinau, kad kai kurie reperiai užsieny prisideda prie tam tikrų geimų kūrimo… Analogijų, pasukus galvą, galima būtų rasti ir daugiau ir gilesniu ;)…

Justas:
Kai kurie žaidimai turi daug ką bendro, nes jie vaizduoja, pvz., sporto šakas, kurios susijusios su HH. („Tony Hawk“, SSX3 ir pan)

Mamania:
Muzika, aišku. Na dar yra toks žaidimas „MARC ECKO’s GETTIN UP“, visiškas Hip-Hop!!

Apie 50 Cent išleistą kompiuterinį žaidimą (tiesa, ne itin vykusį). Ar įsivaizduoji savo kokio žaidimo herojumi?

Svaras:
Jei nevykusio – ne ;))). Juokauju, aišku, kad neįsivaizduoju, kažkokia nesąmone būtų ;)… „Prikolas“, aišku, bet… ne , neįsivaizduoju ;).

Mamania:
Kad nelabai. Pernelyg primityvu.

Geriausias filmas „ever“. Paskutinis matytas filmas kino teatre. Filmas, kurį ketini pažiūrėti.

Svaras:
Na apie „ever“ jau kalbėjau… daug jų… ir skirtingi visi…O tas, į kurį dabar noriu nueiti, tai naujas „X-Menai“….

Justas:
Geriausi man yra keli – „Blade Runner“ (kurio ir žaidimą peržaidžiau) bei „Pink Floyd The Wall“, kurio man bendras konceptas labai patinka. Paskutinis filmas – „Da Vinčio kodas“ (knyga buvo geriau). Pažiūrėt noriu „X-menai III“, „Tokyo drift“.

Mamania: „Forestas Gumpas“, „X-Menai – Žūtbūtinis mūšis“, „Trečiojo Reicho žlugimas“.

Kas labiausiai užknisa online?

Justas:
Lagai !!!!!!!!

Svaras:
Cheateriai, nes žaidimas visų pirma turi teikti malonumą, o koks malonumas sukčiaujant, aš nesuprantu. Neteisybės nekenčiu. Dar už***a, kai servai lagina, arba prisijungti neina, ten tvarko kažką labai ilgai ir panašiai, o šiaip viskas „čiki“.

Mamania:
Online nežaidžiu, per daug cheatinimo.

Kurie veikėjai labiausiai patinka žaidime?

Mamania:
SUPER MARIO!!

Svaras:
Tie, kuriais žaidžiu aš ir mano draugai ;).

Justas:
Jeigu apie „Lineage II“, tai aš labiausiai mėgstu magus.

Ko palinkėtumėte Games.lt lankytojams?

Kompiuteriniai geimai yra jėga.Bet, kaip bet kuris malonumas, jis yra gerai, tik jei žmogus suvokia ribą tarp realybės ir geimo. Kartais geimas taip „užvaldo“, kad pradeda trukdyti realiam gyvenimui. To nereikia pamiršti. Gyvenimas svarbesnis už bet kokį žaidimą. Juk jis yra pats „kručiausias“ geimas. Taigi linkim to nepamiršti ir šiaip pagarba visiems ir sėkmės, susitiksime mūšyje ;)))))…