Eidos prieš kelis mėnesius paskelbė, kad kitų metų pradžioje sulauksime naujo produkto „Imperial Glory“, kurį kuria „Pyro Studios“. Ši kompanija gerai žinoma, kaip legendinės Commandos frančizės, bei „Praetorians“ žaidimų kūrėja.
Naujajame „Pyro Studios“ kūrinyje „Imperial Glory“ veiksmas vyks XIX a. ir galėsime valdyti vieną iš penkių imperijų: Rusiją, Prūsiją, Austro-Vengriją, Prancūziją, bei Didžiąją Britaniją.
Žaidimo kūrėjai žada, kad kariai žaidime visiškai atitiks to meto kariams tikrovėje- tiek savo apranga tiek sinklais. Žaidime bus svarbu ne tik kovos, bet ir politika, diplomatika, ekonomika irtechnologija. Žinoma kovoms skirtas pats didžiausias dėmesys. Mūšiai vyks ne tik žalioje, bet ir dykumose, sniegynuose, bei kalnuose. Bet didžiausia naujovė (ko nebuvo kituose tokio žanro raidimuose)- jūrų mūšiai (kurie tikrai sujaudins).Priešų laivus galėsite ne tik nugramzdinti giliai į žydrą jūrą, bet ir užgrobti.
Neseniai buvo atidarytas oficialus šio žaidimo puslapis internate (www.imperialglory.com), tiesa ten informacijos apie žaidimą ne tiek ir daug, tačiau keliatas ekrano paveikslėlių, bei žaidima pristatantis filmukas tikrai daug pasako apie šį didingą žaidimą. Verta aplankyti!