Sveiki visi žaidimų mėgėjai, o ypatingai tie, kuriems nesvetimas kūrybos džiaugsmas. Vienų laimei, kitų nelaimei liko vos 5 dienos iki šių metų „INDAGO“ konkurso registracijos pabaigos. Kas vos pirmą kartą išgirdo apie jį, siūlyčiau, panaršyti čia ir čia. Galbūt pasiskaitinėjus ir jums kils mintys sudalyvauti jame.

Bet tokiu atveju reiktu paskubėti, kadangi jau šio sekmadienio vakarą baigsis registracija į konkursą ir prasidės linksmoji dalis, tai žaidimo kūrimas (jeigu kuris nors dalyvis dar nepradėjo, bet mes tuo abejojame) ir svarbiausia – žurnalo arba dienoraščio pildymas, kuriame konkurso dalyviai ne tik informuos plačiąją liaudį apie kūrimo eigą, bet ir tikėkimės pateiks savų išvadų, bei spelionių.

O šiuo metu į konkursą yra užsiregistravę jau 16 skirtingų darbų, tarp kurių galite rasti tiek pirmojo asmens šaudyklių, tiek lenktynių žaidimų ir netgi Pirmojo pasaulinio karo strategiją. Visus juos galite rasti čia ir patys sužinoti daugiau. Dabar belieka tik laukti ir stebėti savo pasirinktus žaidimus, bei tikėtis, kad jų autoriams pavyks juos užbaigti tokius, kokie yra planuojami.

Tuo tarpu mūsų kaimyninėje Latvijoje konkursas irgi važiuoja pilnu ritmu ir baigtis ketina taipogi birželio 10 dieną, t.y., šį sekmadienį. Šiuo metu į INDAGO LV konkursą jau yra užsiregistravę 17 darbų, 1 daugiau nei pas mus. Bet laiko dar yra.